Skládací telefony od Samsungu dřív jak v roce 2019 nedorazí

Jestliže se těšíte na to, že Samsung v letošním roce představí skládací smartphone, potom si budete muset ještě chvíli počkat. Jeden z hlavních inženýrů jihokorejské společnosti Kim Tae-Woong vysvětluje, že Samsung se v současné době zaměřuje na displej od okraje k okraji (takzvaný bezel-free displej).

„Vzhledem k tomu, že telefon s bezel-free displejem se prodává dobře, máme ještě dostatek času na vývoj skládacího displeje,“ řekl nedávno Kim Tae-Woong na akci Display TechSalon.

Samsung předpokládá, že flexibilní smartphony by mohl představit v roce 2019, ale ani to není jisté. Bloomberg v loňském roce oznámil, že Samsung plánuje vydat v roce 2017 dva telefony s ohebným displejem. Ale nyní se potvrdilo, že technologii neustále zdokonaluje. Dokonce ještě ani neodhalil koncept flexibilního displeje, a tak si pouze na základě patentů můžeme představovat, jak bude takový smartphone vypadat a fungovat.

Foldable-display-smartphone-concept-3-1024x805

Zdroj: GizmoChina

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru