Skinners: Unikátní boty do kapsy

Už se vám někdy stalo, že byste v danou chvíli potřebovali boty, které jednoduše srolujete a dáte si je do kapsy? Například, když jdete bruslit? O takových botách už díky českému startupistovi, panu Procházkovi, nemusíte snít. Boty dostaly název Skinners a na crowdfundingovém webu hithit.com se stal jeho projekt jedním z nejúspěšnějších.

Pan Procházka má velké zkušenosti s cestováním a velice dobře ví, jak je každá úspora místa v zavazadle důležitá. Předloni v Norsku, kde pracoval, se zrodil nápad vytvořit ultralehké boty, které bude možné srolovat a vložit do kapsy.

Skinners2

Skinners3

Nápadu vytvořit kompaktní skladnou botu dopomohlo poraněné nohy mého kamaráda, kterého pohyb v klasické obuvi při léčení omezoval a zabraňoval hojení. Podnícen snahou příteli pomoci a dopřát jeho noze volný přirozený pohyb a zároveň poskytnout dostatečnou ochranu před nevyzpytatelným norským počasím jsem vzal do ruky jehlu a nit a začal tvořit…

Popis skládacích bot Skinners

  • Ručně vyráběný produkt v ČR
  • Zdravotně nezávadné materiály nejvyšší kvality, které jsou výlučně z EU a neobsahují faláty
  • Produkt navržený odborníky, který je velice vhodný pro náš pohybový aparát
  • Boty perfektně padnou a nedeformují vaše nohy

Modely, které jsou k dispozici

skinners1

Kde všude je možné boty Skinners využít?

skinners4

Skládací boty Skinners si získaly nemalou pozornost u uživatelů na webu hithit.com. Místo cílových 90 000 Kč uživatelé přispěli celých 542 051 Kč, což je 602% z cílové částky. Boty si stále můžete objednat na webu skinners.cz.

Zdroj/foto: skinners.cz, hithit.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru