SKINNERS: České ponožkoboty vybraly na Kickstarteru neuvěřitelnou částku

Existuje celá řada speciálních druhů obuvi – od kolečkových bruslí a cyklistických bot, přes kopačky, až po horolezecké boty a těžké pohorky. Nicméně, většinou jste nuceni obětovat komfort, pohodlí a dokonce i bezpečnost. Abyste překonali mezi, kdy obuv začíná být spíše obtíž než výhoda, potom vás uspokojí český vynález jménem Skinners. Obuv, který připomíná ponožky s podrážkou, je vhodná pro každé dobrodružství.

Revoluční ponožkoboty, které hledaly podporu na crowdfundingovém portálu Kickstarter, srolujete do kapsy a vyrazíte za dobrodružstvím. Unikátní projekt se stal natolik oblíbený, že vybral přes 654 tisíc dolarů, přičemž cílová částka byla 10 tisíc dolarů.

9d97fff43045bcd60bc2fa58b2ff976f_original

Skinners jsou české ponožkoboty. Zdroj: Kickstarter

S ojedinělým nápadem, který zabodoval i v soutěži Nápad roku, přišel Petr Procházka. Tyto ponožkoboty se dají využít k jakékoliv aktivitě, například k cyklistice, procházce, cvičení, posilování i cestování. A pokud chcete vyrazit na brusle, ale nechcete se vláčit s batohem na zádech s botami na přezutí, stačí si nazout ponožkoboty, které po přezutí do bruslí srolujete do kapsy.

a3b13e9137c059aac05d33c99d8b5554_original

Ponožkoboty srolujete do kapsy. Zdroj: Kickstarter

Ponožkoboty se vyznačují lehce kompresním úpletem, který se přizpůsobí tvaru nohy, a antibatekriální úpravou proti zápachu. Vrstva na patě je vyšší a protiskluzová, čímž jsou tlumené silnější nárazy. Zároveň je spodní vrstva voděodolná a odolná vůči oděru.

skinners

6 důvodů, proč si pořídit Skinners. Zdroj: Skinners

Jednoduchý, ale přitom geniální nápad v prvním kole veřejné investice přes český portál HitHit vybral 542 tisíc korun, přestože cílem bylo vybrat 90 tisíc korun. A na portálu IndieGoGo ponožkoboty vybraly přes 663 tisíc dolarů, přestože chtěli pouze 10 tisíc dolarů.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru