Dnes vyšlo 1 článků

SKIIN: Chytré spodní prádlo

Společnost SKIIN právě přijímá první objednávky na novinku na trhu. Vyrobila totiž chytré spodní prádlo, které je schopné sledovat, co se děje ve vašem těle, ale také ovládat vaši chytrou domácnost.

skiin2

Všude kolem nás jsou chytré technologie. Lidé již běžně používají chytré telefony, chytré hodinky, a dokonce jsou čím dál častější také chytré domácnosti. A firma SKIIN nyní přišla na trh s chytrým spodním prádlem. Do textilie tohoto prádla je vetkána řada senzorů. Prádlo je napájeno pomocí dobíjecího modulu, který může být z prádla odstraněn a dobit bezdrátově.

Co umí chytré spodní prádlo sledovat?

Podprsenky a ostatní spodní prádlo značky SKIIN jsou vybaveny 6 různými snímači, které umí sledovat srdeční frekvenci, teplotu, tlak, pohyb, hladinu tuku a hydrataci. Tyto senzory neustále sbírají a analyzují data, která pak zasílají do aplikace v mobilním telefonu.

Chytré spodní prádlo a ovládání domácnosti

Tato technologie také umožní ovládání vaší chytré domácnosti. Při propojení s termostatem Nest by prý mohla být například nastavena teplota v bytě na základě teploty vašeho těla. Cena chytrého spodního prádla se pohybuje kolem 280 USD, tedy cca kolem 7 000 Kč. Zakoupit ho můžete zde

zdroj/foto: mashable.com

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru