Tisková zpráva: Skartovače REXEL AUTO+ jsou Technologickým výrobkem roku

Skartovače REXEL AUTO+ jsou Technologickým výrobkem roku

Řada skartovačů s automatickým podavačem REXEL Auto+ získala na veletrhu Paperworld ve Frankfurtu ocenění EOPA Technologický výrobek roku 2013. Předávání Evropských cen kancelářským výrobkům (European Office Products Awards, EOPA) za vynikající výkon, inovaci a profesionalitu má již dvanáctiletou tradici. Ocenění získané v konkurenci tabletů a chytrých telefonů potěšilo nejen výrobce skartovačů ACCO Brands, ale také společnost XERTEC, která skartovače REXEL na český trh dováží.

REXEL Auto+, to je řada skartovačů od velikosti pro osobní užití až ke strojům pro opravdu velké kanceláře, která vám uvolní ruce. S jedinečnou technologií automatického podávání můžete pracovat systémem „vložím zavřu o víc se nestarám“.

Nemusíte tedy postávat u skartovače, podávat mu papír a čekat, až udělá svou práci. Jak napovídá název největšího z těchto strojů – skartovače Auto+ 750X, vejde se mu do zásobníku 750 listů papíru (80g/m2). A to už je úctyhodná porce a také obrovská úspora času. Nezávislé testy prokázaly, že díky automatickému podavači skartovačů REXEL Auto+ ušetří uživatelé až 98 % času oproti skartaci pomocí dosud tradičních strojů.

Protože ze skartovačů REXEL Auto+ si vybere skutečně každý, jsou ty větší z nich (v řadě s číslem 250 a výše), tzv. skupinové skartovačky, vybavené zamykáním zásobníku pomocí PIN kódu. Od zamčeného skartovače můžete odejít opravdu s klidným srdcem, protože k zamčeným dokumentům se nepovolané oči a ruce nedostanou. Po skončení práce se zásobník skartovače zase sám odemkne, takže se ke stroji nemusíte vracet ani nebrzdíte kolegy v práci.

Jak potvrzuje obchodní ředitel společnosti XERTEC Ing. Petr Petřík, je u nás nejprodávanějším modelem této řady skartovač 100. Ten slaví podobné úspěchy také v Německu a Francii. Ve Velké Británii je pak největší zájem o model Auto+ 250X.

XERTEC a.s. působí na trhu už dvacet let. Dodává do českých kanceláří techniku a technologie mnoha světoznámých značek. Vyřizování korespondence, přípravu a zpracování dokumentů a spoustu dalších administrativních prací si už lze bez výrobků z portfolia společnosti jen stěží představit. Více informací najdete na internetové adrese www.xertec.cz.

Kontakt:

Jana Sekeráková

sekerakova@xertec.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru