Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Skartujte v Plzni

INZERCE: Skartujte v Plzni

Pokud se doma potřebujete zbavit nějakých dokumentů s citlivými údaji, asi je prostě spálíte nebo osobní informace rozstříháte. Nebo použijete ruční skartovačku. Jenže teď si představte, že máte menší nebo větší firmu a potřebujete zlikvidovat více takových dokumentů. Mnohem více.

I když se dneska spousta záznamů vede elektronicky, ještě pořád se některé věci tisknou. Obvykle se nějakou dobu uchovávají a pak přijde na řadu jejich likvidace. S likvidací elektronických záznamů je to jednoduché, párkrát kliknete myší a je hotovo. S papírovými dokumenty už to tak snadné není.

Není to jen o papírových dokumentech

Pokud si ale myslíte, že skartovat se dají jen papíry, jste na omylu. Je běžné, že se likvidují staré občanské a řidičské průkazy, pasy nebo platební karty. Stejně tak CD a DVD, videokazety, diskety a dokonce i harddisky. Pokud nevěříte tlačítku Delete a ani programům, které by měly data úplně odstranit, můžete být řešením pro váš disk skartace.

Skartací totiž definitivně zabráníte tomu, aby někdo získal přístup k osobním datům a zneužil je. Jsou lidi, kteří se v tomhle opravdu vyznají. Vy si možná řeknete, že informace, které jsou na vašich dokumentech, by nikomu k ničemu nebyly. Jenže upřímně, vy to nemůžete vědět.

Ale zpět ke skartaci. Pravděpodobně ji nezvládnete sami doma. Jistě, existují takové ty malé ruční skartovačky, ale pokud máte ve firmě stovky nebo tisíce listů, asi by vám upadla ruka. A možná byste na to museli dokonce zaměstnat speciálního zaměstnance.

Ovšem takhle se to většinou nedělá. Dokumenty si můžete nechat skartovat v nějaké firmě, která se tím přímo zabývá – například společnost REISSWOLF.

Skartace v krajských městech

Firma REISSWOLF působí na několika místech České republiky. Plzeň, Olomouc nebo Hradec Králové – tam všude ji najdete. Ale ani pokud jste z úplně druhého konce naší země, nemusíte mít strach. Společnost totiž zařídí i přepravu věcí, které potřebujete zlikvidovat. Přijedou, zboží si naloží do speciálních kontejnerů, individuálně se s vámi domluví a pak provedou skartaci.

A vy můžete zase v klidu spát a nemusíte si dělat starosti s tím, co bude s tou hromadou nepotřebných dat. Budou zlikvidována naprosto bezpečně.

Fotografie: Flickr – Ryan Hyde

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru