Dnes vyšlo 15 článků

Síťové a přenosné nabíječky nahradí nabíjecí lampa

Nenahraditelnou součástí pracovního stolu je kromě počítače a mobilního telefonu také lampička, pracujete-li dlouho do noci. Pakliže chcete spojit příjemné s užitečným, sáhněte po stolové lampě A1 od firmy Aerelight. Zamilujete si ji.

Lampa zaujme svou jednoduchostí. Disponuje OLED panelem, který prosvítí celý pokoj a vydává světlo, jež je pro lidské oko přirozené. Výrobce uvádí dlouhou životnost lampy, přičemž by měla perfektně svítit dalších 20 let.

aerelight-a1-desk-lamp

Lampa s OLED panelem

Panel bezdrátově nabije telefon

Nespornou výhodou je, že panel dokáže bezdrátově nabíjet mobilní telefon. V Americe a Kanadě se dá tato ojedinělá lampa zakoupit za 300 dolarů. Pokud bojujete s přítmím ve své pracovně, investice do podobného osvětlení se bezpochyby vyplatí.

Zdroj / Foto: Engadget

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru