Tisková zpráva: Síť 5D Cinema MAXIM chystá halloweenskou akci, diváci s maskou získají zvýhodněné vstupné

Síť 5D Cinema MAXIM chystá halloweenskou akci, diváci s maskou získají zvýhodněné vstupné

Síť 5D Cinema MAXIM chystá halloweenskou akci, diváci s maskou získají zvýhodněné vstupné

Brno, 19. října 2015 - Konec října se v sítích kin 5D Cinema MAXIM ponese v duchu Halloweenu. Ve dnech 30. 10. až 1. 11. budou moci návštěvníci 5D Cinema MAXIM zhlédnout rozšířenou nabídku hororových filmů. V rámci halloweenské akce navíc získají vstupenky za zvýhodněnou cenu.

Pro ty, kteří přijdou v masce, čeká ještě levnější vstupné. Svátek Halloweenu připadá na 31. října a právě v tomto období bude probíhat ve všech pobočkách 5D Cinema MAXIM speciální akce. Návštěvníci zaplatí za lístek na hororové filmy 63 Kč a ti, kteří přijdou do 5D Cinema MAXIM v tematické masce, zaplatí jen 49 Kč. „Rozhodli jsme se tento svátek pojmout tradičně a pro své fanoušky připravit speciální halloweenské menu v podobě hororových filmů. Na ty, kteří navštíví některé z našich kin, navíc čeká snížené vstupné. Diváci tak mají možnost prožít svůj oblíbený žánr v mnohem interaktivnější formě, než v klasickém kině,“ říká Martina Jeřábková, asistentka manažera společnosti 5D Cinema MAXIM.

Filmy v kinosálech 5D Cinema MAXIM mohou zároveň sledovat jen čtyři diváci, díky tomu mohou lidé snímek lépe vnímat a znásobit tím svůj prožitek. Během sledování filmu zažijí diváci pět různých dimenzí v podobě pohybů, blesků, větru, vody, bublin či mlhy. „Střídání rozdílných vlivů a menší počet osob v kině přináší ideální podmínky právě pro hororový žánr. Lidé, kteří se rádi lekají by rozhodně měli vyzkoušet sledování hororu v rozměru 5D,“ uzavírá Jeřábková.

Společnost 5D Cinema MAXIM

Společnost 5D Cinema MAXIM je řetězcem 32 kinosálů po celé České republice a Slovensku. Každé kino je vybaveno technologií stimulátoru virtuální reality a mobilní dynamické platformy. Kinosály jsou uzpůsobeny vždy pro maximálně 4 osoby a to z důvodu většího komfortu a prožitku z promítaného filmu. Společnost 5D Cinema MAXIM vlastní mateřská společnost XD Technology s.r.o., která se zabývá technologií virtuální reality.

Kontakt pro média

Bc. Martina Jeřábková
assistant manager

media5dcinemamaxim@gmail.com
tel: +420 773003068
www.kino-5d.cz
www.kino-5d.sk

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru