Dnes vyšlo 15 článků

Singapur: Apple se pyšní první plovoucím obchodem

Singapur: Apple se pyšní první plovoucím obchodem

Nakoukněte dovnitř skleněné kopule Apple Marina Bay Sands. Nejnovější maloobchodní prodejna Apple vypadá jako plovoucí lucerna s jedinečným designem a skleněnou kopuli, která pluje přímo na vodě singapurského zálivu Marina Bay. Ve čtvrtek 10. září se slavnostně otevře nová a zároveň třetí Apple prodejna v Singapuru.

Obchod se jmenuje Apple Marina Bay Sands a nachází se v luxusní singapurské čtvrti plné obchodů, restaurací, hotelů a kasina Marina Bay Sands. Koule je vyrobena ze 114 jednotlivých kusů skla, které drží pohromadě 10 svislých sloupků. Podle Apple je kopule první svého druhu – konstrukce je celá ze skla a plně samonosná.

Snímek obrazovky 2020-09-09 v 19.49.12

Snímek obrazovky 2020-09-09 v 19.49.22

Na vnitřní stěně koule jsou přepážky, které vytvářejí stín a to, co Apple nazývá „efekt nočního osvětlení“. V horní části koule je oculus, který propouští sluneční světlo, které bylo inspirováno Pantheonem v Římě. Kupole obsahuje video obrazovku a posezení, kde se konají různé rozhovory a výukové programy, které Apple ve svých obchodech rád pořádá.

„Nemohli jsme být více nadšení, když jsme otevřeli dechberoucí Apple Marina Bay Sands v Singapuru, a to na základě našeho závazku k tomuto zvláštnímu místu, které začalo před více než 40 lety,“ řekl senior viceprezident společnosti Apple pro maloobchod, Deirdre O’Brien , v tiskovém prohlášení. “Náš vášnivý a talentovaný tým je připraven přivítat tuto komunitu v našem novém obchodě a poskytnout péči a podporu, kterou milují naši zákazníci po celém světě.”

Podle Apple tým Marina Bay Sands pro 148 osob hovoří společně 23 jazyky: což je skutečnost, díky které je obchod pro návštěvníky přívětivější než jakýkoli architektonický rozkvět.

 

Zdroj, foto: theverge.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru