Dnes vyšlo 15 článků

Simulátor ženského orgasmu, který App Store zakázal, je nyní dostupný v Google Play

V současné době je velice těžké vymyslet aplikaci, o které by psala všechna média. Nicméně simulátor ženského orgasmu, který vystupuje pod názvem La Petite Mort, se stává výjimkou, která potvrzuje pravidlo Aplikace od kodaňského vývojářského studia Lovable Hat Cult byla z obchodu App Store odstraněná.

Aplikace La Petite Mort je abstraktní erotický hudební simulátor, která pravděpodobně překročila hranice společnosti Apple. Ve hře je cílem simulovat ženský orgasmus. Ano, čtete správně.

la petite mort

Vybrat si můžete ze čtyř abstraktních audio-vizuálních „krajin“, z nichž každá představuje pochvu. Tažením prstu pomalu po obrazovce aplikace vydává odpovídající hudební efekty, které by vám měly prozradit, zda pohyby děláte správně. Nesbíráte žádné body, nezdoláváte žádné úrovně. Hra je založená na získávání zkušeností.

„Je to erotický zážitek,“ prozradil Patrick Jarnfelt, jeden z tvůrců hry.

Ve skutečnosti hra nezobrazuje žádnou nahotu či sexuální akty, což bylo v okamžiku, kdy společnost Apple hru odstranila z App Store, sporné. Aplikace, která byla zatím schválená pro Českou republiku a Kongo, byla odstraněná dříve, než mohla být vydána v jiných zemích. Ale uživatelé Androidu si mohou tuto hru s erotickým nádechem koupit v Google Play za 65,91 Kč.

„Naše hra by neměla být považována za vzdělávací hru o uspokojení ženy,“ vyjádřil se v e-mailu pro Mashable Patrick Jarnfelt. „Má to být smyslný, erotický a umělecký zážitek sám o sobě.“

Tvůrci aplikace chtěli, aby toto téma už nebylo ve společnosti tabu.

Zdroj / Foto: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru