Simpsonovi v realitě: ochutnejte obří koblihy nebo Buzz colu

Simpsonovi v realitě: ochutnejte obří koblihy nebo Buzz colu

Jste fanoušky seriálu Simpsonovi? Pokud ano, jistě znáte samoobsluhu, která patřila Indovi Apuovi. A přesně takový obchůdek se otevřel ve Spojených státech v Jižní Karolíně. Můžete se na chvíli octnout ve světě animovaných hrdinů a občerstvit se na stejném místě jako oni.

Obchod, který je jako vystřižený z kultovního seriálu se jmenuje Kwik-E-Mart. Podoba samoobsluhy v animovaném seriálu je předlohou reálnému obchodu a nutno dodat, že je jeho věrnou kopií. Podoba nového obchodu v Jižní Karolíně není náhodná. Majitelé v ní prodávají seriálové předměty a také jídlo. Tato samoobsluha je vůbec první svého druhu. Dá se říci, že je základním kamenem chystané atrakce The Simpsons 4D. Jako další je v plánu výstavba kinosálu Aztek Theater, jehož stavba by se měla zrealizovat do konce tohoto roku.

A co všechno se v obchůdku nachází? Můžete si pochutnat na kultovních obřích koblihách, Buzz Cole, sirupových pochutinách Squishee. Jste-li náročnějšími zákazníky, můžete si objednat celou řadu jídel, které si objednával hlavní hrdina seriálu Homer Simpson. Zakoupit můžete i samotné postavičky ze seriálu, přesněji jejich miniatury. Jejich jména Bart, Merge, Lisa, Maggie, vám budou při návštěvě jistě známá.

Snímek obrazovky 2018-08-28 v 21.33.26

„Otevření tohoto zážitku je výsledek mnoha let vášnivé snahy přenést Simpsonovi za hranice obrazovky. Vytváříme sérii nezapomenutelných momentů, které jsou napříč celou atrakcí obohacené o ohromné detaily, aby se tu návštěvníci cítili jako součást celého univerza,“ řekl Michael Needham zakladatel a CEO firmy SimEx-IwerksEntertainment, která má celý projekt na starosti.

 

Snímek obrazovky 2018-08-28 v 21.32.56

Výstavba obchůdku trvala celkem 4 roky. První otevření Kwik-E-Mart sklidilo velký úspěch. Díky tomu, že má seriál více než 600 epizod, měl možnost zaujmout hned několik generací. Mezi prvími návštěvníky tedy nechyběly děti ani senioři. The Simpsons 4D je zkrátka skvělým místem k zážitku pro celou rodinu.

Zdroj, text/foto: aescreative.com

Štítky:

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru