Simpsonovi se objeví v Minecraftu

Her, které se pokusily jeden z nejslavnějších a nejdéle vysílaných seriálů všech dob převést do herní podoby, bylo již několik. Některé byly celkem povedené (The Simpsons: Videogame), některé ne (Bartman Meets Radioactive Man).

Způsob, jakým slavná žlutá rodinka zasáhne do videoherního průmyslu tentokrát, je však ojedinělý. Majitelé konzolí Xbox One a Xbox 360, kteří vlastní hru Minecraft, se do konce února dočkají balíčku celkem 20 skinů s tématikou Simpsonů pro svoje postavičky. Cena balíčku je zatím stanovena na 2 dolary.

Splněné přání

Šéf Xboxu, Phil Spencer, tuto událost okomentoval tím, že Minecraft hraje přes Xbox Live více než 14 milionů hráčů, kteří chtěli, aby byly do hry přidány skiny s tématikou The Simpsons. Jejich přání se tímto splnilo.

Stojí za připomenutí, že Microsoft odkoupil Minecraft od švédské společnosti Mojang na začátku září za 2,5 miliardy dolarů (přibližně 53 miliard korun).

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru