Dnes vyšlo 15 článků

Silk’n Lipo – další revoluční přístroj na hubnutí bez cvičení?

Jak by se vám líbilo, kdyby k hubnutí stačilo pouhých 15 minut denně a navíc byste k tomu nemuseli cvičit ani zásadně měnit své stravování? Pokud byste takový zázrak brali, asi se vám bude líbit startup, který se nedávno objevil na Indiegogo. Jedná se o unikátní přístroj Silk’n Lipo.

silkin

Jen 15 minut denně ke snížení množství tuků v těle bez cvičení a změny stravovacích návyků? Ano, přesně toto nabízí unikátní startup s názvem Silk’n Lipo, který se nedávno objevil na Indiegogo.

Pouze 15 minut denně s přístrojem Silk’n Lipo odstraňuje tukovou vrstvu v problémových oblastech a posiluje svaly. Výsledky jsou viditelné již po 8 týdnech.

u0tp0di84iqf0ztwzegw

Jak Silk’n Lipo funguje?

Tuky jsou odstraňovány z buněk skrze póry. Jakmile dojde k odstranění tuku, dochází také ke smršťování samotných buněk a tělo je štíhlejší a vytvarované. K odstranění tuku dochází principem elektrických impulzů ke svalovým vláknům, což způsobuje jejich práci. Sval není schopen rozeznat, zda příkaz pochází z mozku nebo z daného přístroje, takže se Silk’n Lipo můžete posilovat v pohodlí domova a bez jakéhokoliv omezení, aniž byste otevřeli dveře posilovny.

s3kyvhqi1yeeotfgi1jh

100 % bezpečnost

Přístroj Silk’n Lipo byl pečlivě testován a je prokázáno, že je 100 % nezávadný a bezpečný pro každodenní použití. Neexistují žádné známé nebo dlouhodobě trvající nežádoucí účinky.

Silk’n Lipo nyní můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu na Indiegogo, a to za 329 USD, tedy za necelých 7000 CZK. Silk’n Lipo je trochu dražší, ale pokud skutečně funguje, jak startupový projekt slibuje, peníze, které byste investovali do posilovny, se vám vrátí za pár měsíců.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru