Šílený návod, jak zvládnout Štědrý den

Štědrý den s sebou přináší spoustu starostí a povinností. V obýváku nazdobíte vánoční stromeček, zabalíte dárky a uložíte je pod stromeček. Následně se pustíte do vaření, přičemž nesmí chybět ryba a bramborový salát. Pakliže držíte půst, možná uvidíte zlaté prasátko. A po večeři si stoupnete ke stromečku, zazpíváte koledy, zapálíte prskavku a konečně se pustíte do rozbalování dárků. V následujících řádcích vám dáme návod, jak oslavit Vánoce se vším všudy.

Žijeme v roce 2015, kdy středobodem jsou technologie. Návod vám proto přinášíme jak slovní, tak i s inspirací z YouTube.

1. Sežeňte vánoční stromeček

Nenahraditelnou součástí Vánoc je stromeček. Jestliže jste letos vánoční stromeček vypustili z hlavy, ještě není pozdě. V zámoří vám stromeček uříznou motorovou pilou a helikoptéra vám ho přepraví přímo domů.

2. Ulovte rybu

A když už jste u toho shánění, nezapomeňte na rybu. Ne nadarmo se říká, že čerstvě ulovená ryba je ta nejlepší. Stačí vzít háček, prut a vydat se na otevřené moře. Chytnete rybu pro celou ulici.

3. Nazdobte vánoční stromeček

Jakmile se vrátíte domů s vánočním stromečkem i rybou pod paží, potom se pusťte do zdobení stromečku. Ale pozor, aby vánoční stromeček nevystrašil ostatní obyvatele domu.

4. Zabalte vánoční dárky

Vzít do ruky balicí papír, dárky a začít balit. Na první pohled nic složitého. Ale většinou se objeví problémy, jak zabalit kulaté předměty bez hran. Inspirujte se s balením dárků videem.

5. Zabijte kapra

Ryba se už mrská ve vodě. A teď ji stačí zabít, vykuchat a usmažit.

6. Vykuchejte kapra

Přece nebudete kapra péct či smažit celého. Je potřeba jej vykuchat, když už jste si ho ulovili.

7. Hlídejte své děti

Spousta dětí se o Vánocích nudí. Některé pohádky jsou pro ně nezajímavé, a tak hledají způsob, jak si Vánoce zpestřit. Některé děti si řeknou: „Co takhle shodit vánoční stromeček?“

8. Vaření

Nakrájejte brambory, přidejte zeleninu, majonézu a máte bramborový salát. Poté osmažte kapra na pánvičce. Nezapomeňte na občerstvení, nějaký pamlsek po večeři a ozdobený stůl.

9. Vánoční koledy

A nesmí chybět ani nějaká vánoční koleda po večeři.

10. Rozbalte si dárky

A nakonec si rozbalte vánoční dárky.

Štítky: ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru