Šílený módní úlet! Dívky si barví podpaží a jejich fotky zaplavují internet!

Šílený módní úlet! Dívky si barví podpaží a jejich fotky zaplavují internet!

Nejnovější trendy jsou mnohdy mimo chápání většiny obyvatel. Jedním z nich je současná představa, že žena by měla pečovat o svoje „podpažní vlasy“ a měla by si je barvit a to nejlépe dobře viditelnou barvou. Tato skupina tak chce bojovat proti většinové představě dokonale oholeného dámského podpaží. Vytváří se podobná skupina dívek jako před nedávnem komunita slečen, která se rozhodla, že si nebude holit nohy.

Desítky žen se již pochlubily tímto trendem na instagramu pod hashtagem #dyedpits. Tvrdí, že jsme programováni k tomu, že se nám líbí lysé věci a přitom není na vlasech (myšleno i ochlupení) nic špatného. Křiklavé obarvení pak má vzdorovitost proti majoritní společnosti ještě více zvýraznit a podtrhnout.

Feeling blue: Rain (pictured) volunteered as a guinea pig for her friend, stylist Roxie Hunt, who wants to 'celebrate pit hair' by dyeing it 

Jednou z průkopnic tohoto nového módního proudu je kadeřnice Roxie Hunt z prestižního kadeřnictví Vain v Seattlu, která se s tím moc nepáře a rozhodla se říct, co si myslí.

Není žádným tajemstvím, že některé z nás si zkrátka nechtějí holit či voskovat podpaží. Stále častěji se setkávám s ženami, které nechtějí ostrou břitvou přejíždět svou měkkou kůži. Já osobně jsem vždy chtěla někomu obarvit jeho podpažní vlasy.

Uzavírá svérázná ztělesněná obhajoba ženské podpažní hřívy. My nabízíme další fotografie + video a raději necháme na Vás, jaký názor k tomuto novému trendu zaujmete.

Sharing the love: Dozens of women have posted pictures of their colored armpit hair on Instagram Social media sensation: Hundreds of women have shared images and videos of themselves with dyed armpit hair Social media sensation: Hundreds of women have shared images and videos of themselves with dyed armpit hair

 Sharing the love: Dozens of women have posted pictures of their colored armpit hair on Instagram Perfecting her method: Stylist Roxie shared her top tips for how to dye your armpit hair

Zdroj: dailymail.co.uk, Roxie Hunt

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru