Dnes vyšlo 15 článků

SILENT PARTNER: Smart náplast ztiší chrápání vašeho partnera

Klidný spánek naruší chrápání vašeho partnera, potom nemůžete usnout, jste mrzutí a ráno nevyspalí. Většina produktů proti chrápání při spaní překáží a nepomáhá. Nicméně, společnost Silent Partner vyvinula originální a pohodlné řešení, které ztiší chrápání jednou provždy.

Jedná se o první chytrou náplast, která utiší chrápání. Je lehká, kompaktní a nedotěrná. Řeší to, co ostatní produkty vyřešit nedokázaly – nepříjemně hlučné chrápání. Pokud bude váš partner tento produkt používat, ztiší se jeho chrápání a vás to potěší.

Chytrá náplast vytvoří kolem člověka, který ji bude mít, tichou zónu. Tato zóna vám dopřeje kvalitnější spánek, který nebude narušený chrápáním. Vzbudíte se svěží, aniž by vás v noci rušilo chrápání vašeho partnera.

giphy

Klidová zóna kolem chrápajícího člověka

„Chceme vám, svým přátelům, své rodině a milionům dalším lidem po celém světě dopřát klidnou a ničím nerušenou noc a kvalitní spánek,“ řekl tichý společník a spolutvůrce produktu Yoni Bazak. „Vyvinuli jsme revoluční produkt, který ztiší chrápání.“

Yoni Bazak a Netanel Eyal, absolventi aplikované fyziky a informatiky, se spojili proti všem chrápajícím lidem. Konstrukce chytré náplasti je flexibilní a přizpůsobí se jakémukoliv tvaru a velikosti obličeje. K nasazení náplasti se používá hypoalergenní lepidlo, které náplast na nose udrží po celou noc.

uxr5pulrifud2lawl0ec

Konečně ničím nerušený spánek

„Je těžké najít produkt, který je účinný pro všechny chrápající lidi, protože každý chrápe z jiného důvodu,“ dodal Eyal. „Silent Partner se zaměřuje na hlasitost, a proto nabízí řešení ke ztišení hlasitosti chrápání bez ohledu na to, jak a proč chrápete.“

Jak Silent Partner funguje?

Silent Partner snímá amplitudu a frekvenci chrápání. V reálném čase vysílá zvukové vlny s převrácenou fází. Princip je založený na fyzických jevech destruktivní interference, kdy vzniká minimální amplituda a zvuk se v podstatě vzájemně ruší. Inovativní technika snižuje hluk kolem chrápající osoby.

Startup se snaží získat podporu na crowfundingovém portálu Indiegogo, kde chce vybrat 40 000 dolarů. A náramně se to projektu daří. Nyní má téměř 75 000 dolarů a do konce projektu je ještě 32 dní.

Zdroj / Foto: Indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru