Dnes vyšlo 15 článků

Šílenost. Díky pozvánce na Googlu+ jde do vězení

Tom Gagnon, byl zadržen pár minut po té, co poslal ex-přítelkyni pozvánku do jeho kruhů na Googlu+. Soudci sice rozhodli, že to bylo jasné porušení jeho nařízení soudem – žádný kontakt s ex, tak ale také slíbili, že se musí prošetřit, zda pozvánka nebyla poslána automaticky.

article-2536013-1A80F72A00000578-435_634x375

zdroj: Google+

Gagnon argumentoval, že by nikdy neposlal zprávu/pozvánku své ex, které jméno nechtěl zmiňovat, ale že to Google+ posílá automaticky. Jeho právník Hourihan řekl, že Google pracuje jinak, než Facebook, zde si přátelé vybíráte sami, díky vašim požadavkům.

DailyMail se snažil spojit s Googlem, aby zjistili více informací, ale Google zatím neposlal, ani neodvrátil žádnou odpověď ani reakci na tuto problematiku.

Salem News informovali o tom, že Gagnon byl zadržen 90 minut po té, co jeho ex-přítelkyně donesla na policii vytištěnou kopii pozvánky od Gagnona. Policisté se shodli na tom, že pozvánka porušila dohody o všelijakém nekontaktování ex a zatímco okresní soud uznal, že Gagnon si nebyl jistý, jak Google+ zpracovává pozvánky, stanovil kauci na 500 $.

Ve vazbě bude do 6. února, ale po té, co bude propuštěn mu soudce řekl, aby se vzdálil od domu jeho bývalé přítelkyně.

Neuvěřitelné, v Americe můžete být vězněni vlastni i za to, že využíváte sociální síť a ať už vy, nebo automaticky kliknete na jedno tlačítko.

zdroj:  dailymail.co.uk

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru