Síla Photoshopu

To, že fotky modelek jsou upravovány ve Photoshopu je již všeobecně známé. S pomocí Adobe Photoshopu jde i z průměrných holek udělat překrásné modelky. To konec konců dokazuje i toto video.

V tomto krátkém videu, které netrvá ani celou minutu, uvidíte celý postup focení. Od postavení „modelky“ až po její „reálnou“ úpravu vlasů a pleti pomoci make-upu. Celá tato fáze je zakončena správným nasvícením.

Poté přichází na řadu „virtuální“ fáze Adobe Photoshopu. Jako první modelce opravuje obličej, poté se pouští i do jejich křivek a nakonec i do barvy kůže. Výsledkem je tedy fotka modelky, po které každý muž slintá.

Není tedy divu vzrůstajícímu odporu feministek proti podobným praktikám. Namítají, že fotky upravované na počítači zkreslují reálné postavy žen. Některé „normální“ ženy se pak snaží dosáhnout tohoto výsledku, který je reálný pouze za pomocí počítače.

Zajímavosti je, že toto video se objevilo na YouTube již před v únoru tohoto roku. Tehdy dosáhlo pouhých 300 tisíc zhlédnutí. Nicméně minulý týden se stalo virálním a dosáhlo více než 10 milionů zhlédnutí.

Nicméně dnes bylo toto video záhadně smazáno. Kdo ví, třeba se nelíbilo modelingovému průmyslu. My vám aspoň přinášime jeho reupload, o kterém ale nemůžeme vědět, jak dlouho vydrží.

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

  • denaturace

    Nic moc.

Nahoru