Dnes vyšlo 15 článků

Sídlo Mike Tysona, podívejte se v čem žije

Sídlo Mike Tysona, podívejte se v čem žije

Mike Tyson. Toto jméno nepotřebuje komentář, aby se všem fanouškům boxu vybavil urostlý černoch. Jak vypadá jeho dům? 

Mike vyhrál svůj první profesionální zápas v 18 ti letech. Od té doby se mu daří. Tvrdě na sobě pracuje a jeho dřina se mu vrací ve finanční podobě a respektu od okolí. Kdybyste měli miliardy dolarů, co byste s nimi udělali? Mike Tyson je investuje do svého domova, do rozlehlého sídla v Ohiu.

FullSizeRender-10

Jeho „dům“ se rozkládá na 13 500 čtverečných stop. Na kovové příjezdové bráně má ukované své jméno. Na zahradě má klec, kde má svého domácího mazlíčka. Není to žádná čivava, ale Bengálský tygr, který ho přišel na 70 000 dolarů.

FullSizeRender-12

Celý dům je obrovský. Má obrovská okna, vysoké stropy… Každá místnost je velmi prostorná a prosvětlená. Křišťálový lustr najdeme snad v každé místnosti. Samozřejmě se neošidí ani o bazén. Má hned dva! Jeden má krytý a druhý venkovní. Oba bazény jsou větší než většina průměrných domů.

FullSizeRender-11

Dům stojí odhadem asi 20 milionů dolarů a jeho cena se každým dnem zvyšuje. Mike Tyson byl dříve sportovcem, dnes je celebritou a ty se, jak známo hýčkají ve všech směrech. Nemůžeme tedy Mikovi nic vyčítat. Vždyť se říká, můj dům, můj hrad

Zdroj, text/foto: thevintagenews, desertedplaces

Štítky: , ,

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru