Tisková zpráva: Shutterstock rozšiřuje zaměření na východní Evropu

Shutterstock rozšiřuje zaměření na východní Evropu

Společnost Shutterstock rozšiřuje zaměření na východní Evropu a zahajuje překlad serveru do čtyř nových jazyků: turečtiny, maďarštiny, polštiny a češtiny

– Celkový počet jazyků podporovaných touto globální fotobankou se tak zvyšuje na čtrnáct.

Společnost Shutterstock, Inc. (NYSE: SSTK), přední globální poskytovatel vysoce kvalitních fotografií, vektorů, ilustrací a videoklipů, dnes oznámila zahájení překladů do čtyř nových jazyků včetně turečtiny (Türkce), polštiny (Polski), češtiny a maďarštiny (Magyar). Celkový počet jazyků podporovaných serverem Shutterstock se tak zvyšuje na čtrnáct. Tento krok svědčí o jeho rostoucí oblibě v dané lokalitě a zákazníkům přinese výhody snazšího přístupu, lepšího uživatelského prostředí a efektivnějšího vyhledávání.

Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20120514/NY06418LOGO

„Mezinárodní expanze představuje jednu z našich klíčových strategií růstu na rok 2013 a podpora místního jazyka je pouze jeden ze způsobů, jakým přizpůsobujeme své služby a prohlubujeme svou přítomnost na klíčových trzích,“ uvedl zakladatel a ředitel společnosti Jon Oringer. „Shutterstock už od počátku představuje globální společnost a Turecko, Polsko, Maďarsko a Česká republika jsou významnými centry na poli designu a technologie. Jsme nadšeni, že v těchto zemích působíme, a snažíme se zesílit svou přítomnost napříč tímto regionem,“ dodal.

Na oslavu této události uvedla společnost Shutterstock sady lightbox s nádhernými obrázky z Turecka, Maďarska, Polska a České republiky.

O společnosti Shutterstock

Shutterstock, Inc. (NYSE: SSTK) je přední globální poskytovatel vysoce kvalitních licencovaných fotografií, vektorů, ilustrací a videí pro firmy, marketingové agentury a mediální organizace po celém světě.

Společnost Shutterstock intenzivně spolupracuje s rostoucí komunitou přispěvatelů, tvořenou 35 000 fotografy, tvůrci videí, ilustrátory a designéry, aby mohla na svém globálním tržišti nabízet obrázky bez licenčního poplatku. Každý týden přidává desítky tisíc obrázků nezatížených autorskými právy. V současné době společnost Shutterstock nabízí více než 20 milionů obrázků a 800 000 videoklipů a nedávno překonala hranici 250 milionů placených stažení. Společnost dále vlastní agenturu Bigstock zaměřenou na maximalizaci hodnot, která nabízí nákup obrázků prostřednictvím kreditů i jednorázových plateb.

Další informace najdete na adrese https://www.shutterstock.com. Sledujte společnost Shutterstock ve službě Twitter nebo na Facebooku.

Kontakt:

Meagan Kirkpatrick, +1-646-402-2854, press@shutterstock.com

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru