ShopSys mění po 13 letech CEO

Petr Svoboda, zakladatel společnosti ShopSys, odchází z pozice výkonného ředitele. Nicméně ze společnosti neodchází, pouze se chce intenzivněji věnovat jejímu rozvoji v oblasti strategie a zahraniční expanze. V pozici CEO ho nahradí Lukáš Havlásek, který doposud působil jako COO ShopSysu.

„ShopSys nyní prochází nejúchvatnější dobou od založení firmy. Noví klienti, otevřená pobočka v Žilině, přestěhování kanceláří v Ostravě, noví kolegové a vlastní magazín EXEC. Chytili jsme se příležitosti a jdeme dopředu mílovými kroky,“ konstatuje Petr Svoboda. „V centru tohoto všeho je ShopSys Framework, open-source řešení pro stavbu velkých e-shopů. Mou prioritou je dostat jej na zahraniční trhy.“

petr-svoboda-shopsys

Petr Svoboda

ShopSys, přední český shopdeveloper, plánuje v příštím roce vydat open-source řešení pro velké e-commerce platformy, tedy ShopSys Framework. Jakákoliv agentura, e-shop i startup může tuto platformu vzít a postavit na ní svůj e-shop, a to zcela zdarma a s vlastnictvím kódu. Petr Svoboda chce, aby ShopSys expandoval do Ameriky, Kanady a západní Evropy.

havlasek-1-2

Lukáš Havlásek

Ve vedení pro Českou a Slovenskou republiku bude stát Lukáš Havlásek, dosavadní COO ShopSysu. Lukáš Havlásek začínal jako tester, přičemž po devíti letech se vypracoval až na samotný vrchol.

Mým primárním cílem jsou spokojení zákazníci. Nabíráme nové programátory, posilujeme projektový management, dokonce jsme přijali nového projektového ředitele. Skládáme dohromady kompletní cyklus péče o klienta. Takže velká část mé pozornosti směřuje právě sem,” komentuje své priority Lukáš Havlásek, nový CEO ShopSysu a dodává: “Stále populárnější je u nás pravidelný měsíční paušál a agilní kontrakty. Z principu tak usilujeme o dlouhodobý vztah se spokojeným zákazníkem, vztah pro nás nekončí nasazením e-shopu.

Zdroj: Tisková zpráva

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru