Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: ShipMonk posiluje management, vedení na Floridě doplní John Grubor a Stuart Horowitz

Společnost ShipMonk, která poskytuje kompletní fulfillmentové služby, rozšiřuje svůj floridský tým, aby podpořila pokračující expanzi v USA a zajistila hladký průběh provozu nově připravovaných skladů v Evropě a Mexiku. Ty by měly být uvedeny do provozu v letošním roce. Klíčovou roli v procesu sehrají dvě nové posily, John Grubor (COO) z pozice provozního ředitele a Stuart Horowitz (CPO), nový personální ředitel ShipMonku.

John Grubor přináší do společnosti více než dvacet let zkušeností v oboru logistiky a řízení dodavatelských řetězců, které získal mimo jiné během dřívějšího působení na pozici výkonného viceprezidenta a provozního ředitele ve společnosti Geodis, kde měl na starosti několik oddělení, včetně řízení provozu a projektový management. Předtím působil také jako generální manažer v technologické společnosti OM HCL a provozní ředitel a viceprezident v ES3.

V nové roli provozního ředitele ShipMonku bude dohlížet a zodpovídat za kvalitu poskytovaných služeb a zajištění plynulého provozu společnosti, která denně zpracuje až 110 000 zásilek. Johna čeká v příštích měsících také velká výzva v podobě zajištění a otevření nového skladu v Evropě, Mexiku a Texasu, na jejichž uvedení do provozu bude přímo dohlížet. 

Stuart Horowitz přichází ze společnosti Chewy jednoho z největších amerických online prodejců potřeb pro domácí mazlíčky, dříve také Vector Capital, kde působil na pozici personálního ředitele. Jeho hlavním úkolem v ShipMonku bude především zajistit a nadále rozvíjet fungující tým profesionálů. Vedle vytváření a koordinace personální politiky, bude dohlížet také na tvorbu firemní kultury, která je mezi zaměstnanci společnosti dlouhodobě velmi kladně hodnocena.

„Příchod Johna a Stuarta velmi vítám a věřím, že jejich mnohaleté zkušenosti budou pro společnost přínosné a pomohou k dosažení dalšího rozvoje a růstu společnosti,“komentuje nástup Johna Grubora a Stuarta Horowitze Jan Bednář, CEO a zakladatel ShipMonk.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru