Dnes vyšlo 15 článků

Sháníte dobře placenou práci, která vás nebude obtěžovat? Firma nabízí 60 000 Kč za měsíc, pokud budete žít bez masa, jako vegani

Sháníte dobře placenou práci, která vás nebude obtěžovat? Firma nabízí 60 000 Kč za měsíc, pokud budete žít bez masa, jako vegani

Pro některé je to hračka, protože už vegani jsou a konzumaci masa se vyhýbají účelově. Jenže existují i takoví, pro které je den bez masa trýzněním a křupavé slanině by nikdy neodolali. Opravdu by neodolali? Ani za 60 000 měsíčně? 

Tři Britové se již do programu přihlásili a budou moci otestovat sílu své vůle. Princip spočívá v tom, že výzkumná agentura VeganLiftz vím zprostředkuje přechod na veganskou stravu. Budete na to mít jeden měsíc a 60 000 Kč k tomu. Cílem VeganLiftz je vzdělávat lidi o výhodách přechodu z masa, mléčných výrobků a jiných živočišných produktů na alternativy šetrnější k životnímu prostředí a v rámci poslání společnosti se snaží demonstrovat účinky veganské stravy na lidském zdraví.

Prostřednictvím experimentu VeganLiftz vytvoří online případové studie prokazující, jak přechod na veganskou stravu může mít dopad na zdraví a kondici, včetně jakýchkoli nevýhod. Ve snaze dosáhnout co nejlepších výsledků se společnost snaží platit lidem, kteří si pochutnávají na masové stravě. Abychom to usnadnili, VeganLiftz provedl studii, aby zjistil, která britská města snědla nejvíce masa a v nich hledají své výzkumné objekty. Na prvním místě se objevil Newcastle, následovaný Glasgowem, Birminghamem, Liverpoolem a Londýnem.

Jakmile budou vybraní úspěšní kandidáti, dostanou veganský dietní plán po dobu měsíce, který jim pomůže odvádět je od steaků směrem k veganským uzeninám. Tito tři účastníci musí absolvovat odbornou kontrolu zdraví a kondice před a po studii. Součástí budou detailní fotografie jejich těl, od hlavy až k patě.

Nemusíte se starat o změnu celého svého života na studii, takže pokud jste vždy byli brambory na gauči, klidně pokračujte tímto způsobem, protože VeganLiftz žádá uchazeče o to, aby jejich každodenní život byl normální, mimo to, co mají jíst a pít. Žadatelé musí být ve věku mezi 18 a 60 lety, nesmí mít žádné základní zdravotní omezení a musí se stravovat stravou s vysokým obsahem masa po dobu nejméně jednoho roku před experimentem. Život respondentů musí být během měsíce normální, jak jsou zvyklí, tedy žádný pohyb navíc oproti normálu.

 

Zdroj, foto: uniland.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru