Dnes vyšlo 15 článků

Shadow – mobilní zápisník snů

Shadow – mobilní zápisník snů

Sny, které se nám zdají, nám mohou hodně prozradit. Přitom si pravděpodobně ani nepamatujete, o čem se vám zdálo včerejší noc.  Toto se snaží změnit aplikace Shadow pomocí nabídnutí jednoduchého způsobu zaznamenání vašich snů.

Podle tvůrců aplikace Shadow 95% snů člověk zapomene, pokud si je nezaznamená hned po vzbuzení. Aplikace Shadow se proti tomuto snaží bojovat pomoci speciálního budíčku, která vás má pomalubudit.

To má vést k příjemnému přechodu ze spánku do stavu plné bdělosti. Už tedy žádné odporné budíky, které vás okamžitě hned z rána zničí.

Shadow - způsob jak si zaznamenávat sny

Vaše záznamy lze porovnávat i v rámci komunity

Když už jste vzhůru, aplikace vás okamžitě požádá at nahrajete nebo zapíšete informace o vašich snech, dokud je máte ještě v živé paměti. Postupem času budete moci takhle objevit nějaké pravidelné vzorce snů.

Shadow - internetový zápisník snů

Shadow vás bude ráno pomalu a příjemně probouzet

Bohužel nyní aplikace je pouze v beta verzi a je třeba si zažádat o pozvánku. O ní můžete požádat na oficiálních stránkách aplikace.

Zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru