Seznamte se s Instagram Stories

Instagram představuje užitečnou funkci zvanou Instagram Stories, prostřednictvím které můžete sdílet všechny okamžiky svého dne. Stačí vybrat více fotografií či videí, které se zobrazí ve formátu prezentace jako váš denní příběh. A po 24 hodinách z vašeho profilu zmizí.  

S Instagram Stories se nemusíte obávat toho, že byste zahltili své přátele svými fotkami. Nejenže můžete prostřednictvím nového nástroje sdílet několik fotografií a videí během dne, ale zároveň můžete ukázat svou kreativitu. Příběh můžete zpestřit textovým či kreslicím nástrojem. Po uplynutí 24 hodin fotografie a videa zmizí, nenajdete je ani na svém profilu.

instagram 01

Zdroj: Instagram

Pokud se chcete podívat na příběhy lidí, které sledujete, zobrazí se vám v horní části aplikace. Stačí na některý z příběhů kliknout a zobrazí se vám jeho prezentace. Nejsou zde k dispozici veřejné komentáře, ale můžete se k příběhu vyjádřit přes soukromou zprávu.

instagram 02

Zdroj: Instagram

U příběhů můžete nastavit soukromí, a to například, před kým chcete příběh skrýt anebo kdo může na příběhy reagovat zprávou. A pokud se vám nová funkce v aplikaci ještě nezobrazuje, je nezbytné provést aktualizaci.

instagram 03

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru