Dnes vyšlo 15 článků

Milionáři, kterým ještě nebylo ani 12 let

Internetový server pro sdílení videosouborů – YouTube – nabízí dostatek prostoru pro zahájení a rozvoj kariéry. Videokamery a editační software je cenově dostupný, tudíž video zvládne udělat takřka každý, dokonce i děti. A právě děti patří mezi nejslavnější a nejpopulárnější hvězdy platformy, protože ostatní děti rády sledují své vrstevníky při recenzování hraček, vědeckých experimentech či zažívání dobrodružství.  

Většina dětských kanálů na YouTube představuje rodinný podnik, protože produkční část mají na starosti právě rodiče. A některé děti jsou natolik oblíbené, že vydělávají miliony a objevily se v pořadech jako The View či Good Morning America.

Action Movie Kid sdílí videa s působivými efekty

Daniel Hashimoto pracuje pro společnost DreamWorks na pozici umělce speciálních efektů, přičemž svých  znalostí a dovedností využívá k úpravě vlastních videí. Čtyřletý James skáče z nábytku na nábytek, aby se vyhnul podlaze plné lávy, nebo má v rukách skutečně vypadající světelný meč. I jeho mladší sestra se občas dostane do akce.

ActionMovieKid

Čtyřletý James se světelným mečem, Zdroj: YouTube

FullTimeKid učí experimentovat

Jedenáctiletá Maya má svůj vlastní kanál FullTimeKid, ale také se objevuje ve videích kanálu PBS KIDS. Ve svých videích dělá různé pokusy, ukazuje ruční práce a vaří. A snaží se tak ostatní děti naučit, jak si užít zábavu doma. Její otec je kameraman, a tak jí s videi pomáhá.

fulltimekid

Jedenáctiletá Maya učí, jak experimentovat. Zdroj: YouTube

EvanTubeHD má miliardy zhlédnutí

EvanTubeHD je kanál určený dětem, protože ve videích si Evan se svou sedmiletou sestrou Jillian hrají s novými hračkami, testují svačinky a dělají různé výzvy. Ačkoliv má Evan teprve 10 let, už se objevil v pořadech jako Good Morning America či The View. A kanál EvanTubeHD má už více než dvě miliardy zhlédnutí.

Režisérem videí je Evanův otec, který volný čas věnuje natáčení a producírování videí s dětmi. Rodina má sice několik kanálů na YouTube, nicméně ten Evanův je nejsledovanější.

evantubehd

Evan se svou sestrou Jillian, Zdroj: YouTube

EthanGamerTV pro dětské hráče

Ethan má ve skutečnosti dva kanály, ale jeho herní kanál je populárnější. Hraje především Roblox, Minecraft a mobilní hry. A jeho další kanál, který až tak často neaktualizuje, má zaměřený na videa a videoblogy.

EthanGamerTV

Ethan hraní her miluje. Zdroj: YouTube

Hailey’s Magical Playhouse věnuje hračky dětem v nouzi

Tento kanál je aktualizovaný velice často, přičemž většina hraček z videí je po natáčení darována dětem v nouzi. Hailey má pouze pět let, tudíž jí pomáhá její otec, který souhlasil s vytvořením kanálu na YouTube.

Hailey's Magical Playhouse

Pětiletá Hailey má velké srdce. Zdroj: YouTube

Babyteeth4 zkouší nové cukroví

Desetiletá Jillian a osmiletá Adelaide recenzují každý čtvrtek cukroví, každé úterý hračku a každý pátek mají na svém kanálu takzvaný „Kawaii day“. Videa natáčí otec těchto dvou sester.

babyteeth4

Sestry si při natáčení videí užijí spoustu zábavy. Zdroj: YouTube

Ryan ToysReview po roce získal miliony odběratelů

Ryan miluje všechny hračky, ale zejména auta, vlaky a hračky značky Disney. Jeho rodiče a teta mu pomáhají s natáčením videí. Většinu hraček po natáčení daruje k charitativním účelům. Pětiletá hvězda má přes pět miliard zhlédnutí.

ryan toysreview

Ryan je další YouTube hvězda milující hračky. Zdroj: YouTube

B2cuteCupcakes má duo matka a dcera

Dvojice se představuje jako „B“ a „Mommy“. A natáčí různá videa, přičemž v pondělí představují různé hračky, v úterý mluví o Play-Doh, od středy do neděle mají různá témata.

„B“ má deset let. Duo se snaží recenzovat hračky ostatním dětem v tomto věku. Kanál m přes jednu miliardu zhlédnutí.

B2cuteCupcakes

Duo matka a dcera, Zdroj: YouTube

Kalifornští bratři Gabe a Garrett zažívají dobrodružství

Devítiletý Gabe a sedmiletý Garret mají videa, ve kterých vystupují jako chodníkoví policajti. Ale natáčí také videa, ve kterých recenzují hračky anebo ve kterých se představují jako superhrdinové. S natáčením jim pomáhá jejich otec.

gabe a garrett

Gabe a Garrett jako policajti, Zdroj: YouTube

Naiah a Elli mají vlastní show

Pětiletá Naiah a tříletá Elli mají docela dost odběratelů na to, že jsou tak mladé. Obě sestry recenzují hračky a ukazují návštěvu zábavných míst pro děti. S natáčením a úpravami pomáhá jejich maminka.

naiah a elli

Sestry v zábavném centru, Zdroj: YouTube

Kid’s Toys recenzuje nové hračky

Kanál mají sestry Quincy Faye a Laurice z Filipín. Recenzují různé hračky a online hry. Videa nahrávají už přes tři roky, přičemž jejich kanál má více než dvě miliardy zhlédnutí.

kids toys

Sestry z Filipín recenzují hračky. Zdroj: YouTube

Komentáře

Nahoru