Seznamovací aplikace Tinder má tajnou verzi pro bohaté a slavné uživatele

Seznamovací aplikace Tinder vznikla před pěti lety, přičemž během takto krátké doby dokázala změnit způsob seznamování. Prostřednictvím této služby, kterou si uživatelé zamilovali zejména díky jednoduchosti, najdete jak náhodnou známost na jednu noc, tak i partnera na dlouhodobý vztah. Dokonce jste mohli ještě donedávna mezi běžnými uživateli narazit na slavné osobnosti. Nicméně zhruba před půl rokem Tinder přišel s elitní verzí pro vyvolené uživatele, tedy pro celebrity a boháče.

Podle serveru TechCrunch je tajná verze zvaná Tinder Select součástí aplikace pro „obyčejné smrtelníky“. Abyste se dostali mezi vyvolené do této vrstvy aplikace, musí vás pozvat samotní autoři Tinderu. Ale není jasné, jakou formou Tinder nominované vybírá, koho pozvat.

tinder

Zdroj: Google Play

„Je to síť pro celebrity a pro ty, jimž se dobře daří na Tinderu,“ řekl pro server TechCrunch jeden z uživatelů aplikace.

Autoři aplikace se při výběru uživatelů do tajné verze řídí i takzvaným Tinder Elo skóre, které se vytváří postupně při používání Tinderu. Vybraní uživatelé nemohou zvát nikoho dalšího do uzavřeného kruhu, aby tím tajná verze neztratila svůj účel.

Zdroj: TechCrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru