Seznámení přes internet

Seznámení přes internet

Mnoho z nás nemá tolik příležitostí k seznámení jako jiní, buďto jsme pracovně příliš vytížení a nebo zrovna nejsme ten typ člověka, který by vymetal každý pátek bary a různé akce. Za předpokladu, že se s tím ztotožňujete ještě neznamená, že v životě nikoho nenajdete. Navázat známost lze i přes internet, což má mnoho výhod. Je tato varianta bezpečná? Na co bychom si měli dávat pozor? To zjistíte v tomto článku.

Seznamování přes internet není nic neobvyklého

Online seznamky rozhodně nejsou doménou jen podivínů, kteří se neodtrhnou od počítače, ale i obyčejných lidí, kteří touží po vážném vztahu. Je to rychlá a efektivní varianta jak najít přesně toho, koho hledáte. V První řadě si musíte ujasnit co chcete, neboli lépe řečeno koho a jaký by takový člověk měl být. Nejde pouze o vzhled, ale také o zájmy, názory a povahu. Pochopitelně vše se nedá zjistit z pár fotografií, které na vás vyskočí na internetu. Dáte si tu práci poznat toho druhého/hou na opačné straně?

Jak si vybrat tu správnou seznamku

Ihned jakmile se rozhodnete, že do toho půjdete je dobré zvolit tu správnou stránku, která vám kontakty zprostředkuje. Jaká by to měla být? Narazíte na desítky webů, které vás budou doslova přemlouvat, abyste se zaregistrovali právě u nich. Nijak se neukvapujte a raději si v klidu všechny projděte. Stále nevíte? Zkuste srovnávač online seznamek TopSeznamky.cz, kde jsou zrecenzovány ty nejúspěšnější z nich.

Typy online seznamek

Aby pro vás bylo vybírání správného partnera ještě jednoduší můžete sáhnout po seznamce, která se zaměřuje přímo na vaši věkovou skupinu, zájmy a nebo životní postoje.

Seznamky zdarma

Nejvíce navštěvované stránky, kam se může každý zaregistrovat zdarma, což samozřejmě není na škodu. Všichni zde mají stejné možnosti a dostupné funkce jako je prohlížení fotografií, chatování nebo posílání virtuálních dárků. Kamenem úrazu bývá to, že zde narazíte na desítky falešných profilů a lidí, kteří si profil založili jen proto, aby otravovali ostatní.

Placené seznamky

Jsou pro ty, kteří to myslí alespoň trochu vážně a jsou ochotni zainvestovat do přislíbeného vztahu. Zpravidla jde o měsíčně hrazené členství, které vám přinese bonusy a výhody. Velké procento seznamek se snaží nachytat předplatitele VIP účtu trikem, kdy službu musíte ukončit minimálně 14 dnů před jejím vypršením. To by nebylo ještě tak hrozné, ale k tomu musíte odeslat ručně podepsané psaní někam na druhý konec světa. To zní hrozivě, proto se před registrací důkladně pročtěte všechny podmínky.

Všeobecné seznamky

Zde budete muset projít registračním formulářem, který se vám následně pokusí vyhledávat partnery podle zájmů a preferencí, které jste si určili. To, zda to skutečně funguje už musíte zhodnotit sami.

Flirt seznamky

Nechcete se vázat, ale pouze si užívat? Žádný problém, stačí se zaregistrovat a najít známost na jednu noc, nebo něco víc?

Seznamky pro seniory

Čas nezastavíme, ale neznamená to, že by na lásku neměli nárok i starší lidé a důchodci. Díky nepřekonatelným životním zkušenostem můžete poznat půvabné ženy a gentlmany, kteří ví jak s druhou polovičkou jednat.

Výhody online seznamek

  • osvědčená varianta navazování vztahů
  • rychlost a jednoduchost
  • online chat
  • tisíce profilů

Nevýhody online seznamek

  • falešné profily
  • některé seznamky jsou předražené
  • obtížné rušení členství

První setkání

Jste nervózní? Ženy obvykle pobíhají po pokoji, vykřikují, že nemají co na sebe a tudíž se neobejdou bez půjčky šatů své spolubydlící. Ne, že by muži byli jiní, ti se mnohdy zaseknout v koupelně na několik hodin než usoudí, že jsou opravdu připraveni na první rande.

Schůzka se vydařila a vy byste moc rád koupil své milované nějaký dárek, ale vaše peněženka stále čeká na výplatu? Pomůže vám služba Twisto, díky které můžete platby v e-shopech oddálit až o několik dní.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru