Dnes vyšlo 15 článků

Seznam spouští novou emailovou službu

Nejúspěšnější vyhledávací služba v zemi a poskytovatel více než 11.000.000 emailových stránek se rozhodl vylepšit svoje služby. Během tří měsíců budou všechny emaily převedeny na novou verzi.

Nový email bude vylepšen na základě potřeb zákazníků. Seznam se chce vyvarovat chyb, které dělají někteří poskytovatelé internetových služeb, když nevycházejí z potřeb uživatelů, ale vytvoří inovátorské řešení, které odradí klienty. Naopak Seznam zkoušel nový email a nechal se inspirovat zkušenostmi a postřehy uživatelů.

Dnešním dnem již někteří uživatelé uvidí nový vzhled. Bude možné ke zprávám přiřazovat štítky, emaily zařazovat do adresářů přetahováním myší a stejným způsobem přidávat přílohy. Nový email je založen na použití javascriptu, takže se další stránky nebudou načítat samostatně a sníží se datový přenos. Datové úložiště pro přílohy bylo také zjednodušeno a lépe zabezpečeno.

Jak změny dopadnou, posoudí uživatelé sami. Seznam ubezpečuje, že schránky měnil s ohledem na jejich vztah k živatelům a nejedná se o nějaké revoluční změny. Hlavní je zvýšení bezpečnosti, komfortu používání a lepší ovládání pro mobilní aplikace.

Zdroj: Seznam

Komentáře

Nahoru