Dnes vyšlo 15 článků

Seznam.cz pohřbívá legendární Lištičku. Nahradí ji novými doplňky pro Chrome a Firefox

Seznam.cz se loučí s Lištičkou, kterou nahradí nové doplňky pro prohlížeče Chrome a Firefox. Jmenovat se budou Seznam do Chromu a Seznam do Firefoxu a přinesou spoustu zajímavých funkcí, například vás doplněk upozorní na nové e-maily a poskytne vám rychlý přístup do e-mailové schránky. Ale to není všechno, co si pro vás Seznam.cz přichystal.

Určitě se vám nespočetněkrát stalo, že jste navštívili zahraniční stránku, ale nevěděli jste si rady s některými cizími slovy. Překládat si můžete přímo na dané prohlížené stránce, a to opět díky novému doplňku. Samozřejmě nebude chybět ani pes Krasty, který vám bude doporučovat a vyhledávat další užitečný a zajímavý obsah, který bude korespondovat s tím, co si zrovna prohlížíte.

listicka_tz_chrom

Doplněk se dočkal spoustu zásadních inovací, které vám zjednoduší navigaci v už nainstalovaných internetových prohlížečích. Ikonka S poskytuje spoustu možností, například rychlý přechod na domovskou stránku Seznam.cz a komfortní cestu ke službám Seznam.cz.

„Některé oblíbené vychytávky ze seznamáckého prohlížeče přinášíme i do Chromu a Firefoxu v podobě doplňků, abychom lidem i tam ještě více usnadnili prohlížení internetu,“ říká Lukáš Kovač, produktový manažer Seznam.cz prohlížeče.

Při prohlížení vám bude v patách pes Krasty, kterého si můžete nainstalovat jako doplněk. Podělí se s vámi o zajímavé informace k tomu, co si zrovna prohlížíte. Pokud si to nedovedete představit, jak pes Krasty funguje, potom vám to vysvětlíme na názorné ukázce. Představte si, že si prohlížíte restauraci, ale chtěli byste vědět otevírací dobu a kontakt, pes Krasty je rychlý a tyto informace vám hned vyhledá. Anebo jakmile přijdete na stránky pošty, hned vám najde nejbližší pobočku.

Doplněk od Seznam.cz ještě navíc přináší překladač slov a převodník měn.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru