Dnes vyšlo 15 článků

Seznam.cz otevírá školku pro děti svých zaměstnanců

Seznam.cz otevírá školku pro děti svých zaměstnanců

V pražské ulici U Nikolajky se prvního listopadu otevře nová škola s názvem Seznámek. Oproti ostatním školkám však má jeden rozdíl – smí do ní pouze děti zaměstnanců Seznamu, kterým je více než dva roky.

Školka bude denně otevřena až do 18 hodin. Provozuje ji společnost Yaro s.r.o. Školka je umístěna poblíž centrály Seznamu a nezná letní prázdniny, je totiž otevřena celoročně. Děti si ve školce mohou užívat mnoha aktivit vycházejících z moderních výukových a výchovných metod. Školka tak chce podporovat individuální rozvoj každého dítěte. Kromě toho mají rodiče možnost děti přihlásit na mnoho zájmových kroužků.

Školku jsme se rozhodli otevřít jako jednu ze zaměstnaneckých výhod. Chceme hlavně rodičům, kterým končí rodičovská dovolená, usnadnit návrat do práce. Školka má kapacitu 23 dětí, a je v ní tedy místo i pro další děti našich zaměstnanců. O děti bude dobře postaráno. Věřím také, že se nám podaří sladit život rodiny se zaměstnáním,dodává na PR blogu seznamu Helena Kuklíková, personální ředitelka, Seznam.cz.

Zdroj: PR blog Seznamu

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru