Seznam.cz má vlastní Seznam Zprávy

Internetová společnost Seznam se snaží svým uživatelům nabídnout atraktivní služby, a proto připravila takzvané Seznam Zprávy. Uživatelé tak budou mít k dispozici kvalitní a moderní zpravodajství od známých českých novinářů.

„Sázíme na schopnost získávat pravidelně informace, které jinde nejsou. Na adrese www.seznam.cz/zpravy vám denně budeme nabízet původní videa, investigativní zprávy, originální autorské pořady a výběr toho nejzajímavějšího, co se dálo doma, ve světě, v politice i v byznysu,“ dodává společnost Seznam k nové službě.

seznam-zpravy

Zdroj: Seznam Zprávy

Seznam Zprávy se budou vyznačovat rychlostí, přičemž denně přinesou i živé zpravodajské vstupy z redakčního studia Seznamu. Důraz kladou především na video, kdy u většiny zpráv se vám zobrazí video hned pod titulkem. Samozřejmostí je, že jsou všechny zprávy popsány i klasickým textem, pokud zrovna nebudete mít možnost pustit si video. V textu budou také bližší specifikace a další fakta v souvislosti s danou zprávou. Služba je snadná a intuitivní. Dostupná je na desktopu i na mobilních telefonech.

Pokud se budete chtít dostat z článku na úvodní stranu zpravodajství, klikněte na logo vlevo od vyhledávacího pole. A pokud budete chtít přejít na Seznam, stačí kliknout na červený odkaz v levé liště.

Zdroj: Seznam.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru