Dnes vyšlo 15 článků

Sexy policista vládne internetu

Téměř všechny celebrity musí na začátku své kariéry hodně zaplatit, aby se vůbec proslavily. Našemu fešákovi, ale stačí jenom jedna obyčejná fotka z práce. Uniforma prostě dělá divy!

Ženy ho prosí, aby je zatknul, a všichni muži chtějí být jako on. Mluvíme tady o mladém zástupci šerifa v New Yorku Miguelu Pimentelovi. Na sociální síti zveřejnil svoji fotku z práce, kde je oblečený v policejní uniformě a v ruce drží energetický nápoj. Obyčejná fotogragie se ale začala komentovat a sdílet přímo raketovou rychlostí a z mladého policisty je celebrita. Poznávají ho dokonce i lidé na ulici. Několik žen ho zastavilo a ptalo se ho, jestli je on ten hezoun z Facebooku.

Ptáte se, v čem je jeho kouzlo? Miguel je kus chlapa. Má svalnaté ruce a fešnou uniformu a to znamená, že je sexy policista. Zajímavější by to bylo, kdyby Miguel neměl vážnou známost. Dostává teď tolik nabídek na rande, že svůj stav třeba jednou přehodnotí.

Foto: extra.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru