Dnes vyšlo 15 článků

Sex s roboty bude mít negativní dopad na společnost

Profesor robotiky varuje, že sex s roboty by mohl mít negativní vliv na společnost, protože lidé přestanou mít snahu budovat vztah s normálním člověkem. A v budoucnosti podle odborníka většina teenagerů přijde o panenství právě s robotem.

Profesor Noel Sharkey ze Sheffieldské univerzity na vědeckém festivalu vyjádřil své obavy, že sex s roboty by mohl mít fatální následky pro společnost.

woman-1060921_1280

Sex s roboty se stává stále populárnější.

„Sex s roboty je už nyní lidem dostupný a během následujících deseti let bude běžnou záležitostí. Myslím si, že bude zavedena věková hranice. Pokud ale budou mít dospělí lidé sexuálního robota doma, potom pro teenager nebude problém tajně ho využít,“ vyjádřil se k situaci profesor Sharkey. A dodal: „Není problém mít sex s robotem. Problém je, pokud teenageři budou robota využívat k prvnímu sexu, prvnímu vztahu.“

Odborníci se domnívají, že vzestup sexuálních robotů by mohl vyvolat úzkost u mužů a žen, kteří roboty dostatečně neuspokojí. A díky technologickým pokrokům budou sexuální roboti vypadat jako skuteční lidé. Expert na umělou inteligenci – David Levy – předpovídá, že lidé budou s roboty uzavírat manželství.

Lidé si budou moci vytvořit dokonalého sexuálního robota, který bude zároveň úžasným milencem. Průzkum dokonce ukazuje, že jeden ze čtyř teenagerů ve Velké Británii by chtěl mít sex s robotem. Průzkumu se zúčastnili lidé ve věku od 18 do 34 let. Ale hlavním požadavkem těchto lidí je, aby robot vypadal jako skutečný člověk.

Zdroj / Foto: Mirror

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru