Sex go home či Uber pro sex. Bezpečná aplikace Rendevu vám objedná sexuální službu až domů

Jste single a máte problém si najít vhodného sexuálního partnera? Ve světě startuje nová aplikace Rendevu, které se přezdívá „Uber for Sex“. Pokud vám nejde o vztah, ale pouze o nezávazný (placený) sex, je tato aplikace podobná i Tinderu pro uživatele jasnou volbou. Za jejím real-life nápadem a zrodem pak stojí developer Reuben Coppa.

selfie-429449_1920

Zdroj: Pixabay.com

V dnešní době si můžeme domů objednat cokoli. Jídlo, oblečení, drogerii…tak proč ne sex? Díky Rendevu platformě si v současné době můžeme objednat i sex go home. Jedná se o takový Tinder pro sexuchtivé. Sami si vyberete, koho si na „lásku“ přejete. Nicméně v nabídce jsou klasičtí sexuální pracovníci, nikoli lidé z vašeho blízkého okolí. Nemusíte se tedy (povětšinou) bát, že byste narazili na  svého známého. Vybírat můžete primárně dle ceny služby či recenzí – ratingu.

K dispozici jsou i další detaily. Jakmile se rozhodnete, stačí službu jednoduše zabookovat a čekat, až služba dorazí až k vám domů. Tato aplikace je skvělá také v tom, že dělá práci sex. pracovníků bezpečnější, neboť při rezervaci musíte uvést také číslo své kreditní karty a je možné zadavatele požadavku vystopovat (nicméně po uskutečnění transakce a schůzky jsou veškeré informace smazány). Aplikace tedy chrání i poskytovatele těchto služeb před násilnými trestnými činy a vybrala již 700.000 dolarů na svou podporu.

Zdroj: Unilad.co.uk, Out.com, Broadly.vice.com, Abc.net.au

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru