Dnes vyšlo 15 článků

SevenRooms: 50 milionů dolarů na zdvojnásobení rezervací v pohostinství

SevenRooms: 50 milionů dolarů na zdvojnásobení rezervací v pohostinství

Restaurace, hotely a další veřejná místa, kde trávíme volný čas a pracovní čas, se začaly znovu otevírat v mnoha částech světa. Nyní vznikl software s názvem SevenRooms, který těmto místům pomáhá s jejich správou. SevenRooms oznamuje růstové kolo o 50 milionů dolarů.

Milionové financování, řady B, pochází od jediného investora, Providence Strategic Growth, společnost mi to říká. Společnost SevenRooms již má limitů několik významných podporovatelů: Amazon (který investoval prostřednictvím svého Alexa fondu), Comcast (prostřednictvím Comcast Ventures) a BoxGroup. SevenRooms slouží restauracím, hotelům a dalším místům. Dnes počítá s řadou velkých řetězců, včetně 70% restaurací podél Las Vegas Strip. Od svého založení v roce 2011 bylo prostřednictvím svého softwaru provedeno celosvětově přes 500 milionů rezervací. Mezi další zákazníky patří Bloomin ‘Brands, Mandarin Oriental Hotel Group, Wolfgang Puck, Michael Mina, D&D London, Corbin & King, Jumeirah Group, Black Sheep restaurace, Zuma a Topgolf.

Na druhé straně problému je nutností matka vynálezu pro SevenRooms a její zákazníky. Společnost vyvinula nový nástroj umožňující svým zákazníkům přijímat online objednávky k dodání. Prodává se za licenční poplatek, bez provize společnosti SevenRooms, a navazuje na marketingové a věrnostní nástroje SevenRooms. Společnost buduje dlouhodobé vztahy se zákazníky, aby si kompenzovaly pokles ve svém dalším podnikání. Existuje mnoho potenciálních konkurentů, kteří jsou někdy také partnery. Google a Mapy Google jsou možná nejzřetelnější. Zajímavé je, že SevenRooms se již blíží ziskovosti a toto financování nepotřebovalo – na rozdíl od mnoha jiných startupů.

 

 Zdroj, foto: techcrunch.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru