Dnes vyšlo 15 článků

Setkání s profesionály v budování odkazů na internetu dnes dostalo další termín svého konání

Budujete zpětné odkazy na internetu? Spravujete vlastní webové stránky a chcete docílit efektivnější propagace? Nevíte, jak začít s linkbuildingem? Obraťte se na profesionály! Jsou v hospodě…

Koncem března jsme na MladýPodnikatel.cz vydali rozhovor se zakladatelem PubCampu“PubCamp je skvělá příležitost pro získání zkušeností od profesionálů a konexí,“ tehdy svůj projekt představil Filip Podstavec. PubCamp spočívá v moderované diskuzi vedené odborníkem na určitou problematiku, jako je například budování zpětných odkazů. Setkání se konají v různých restauracích po celé České republice a zúčastnit se jich může kdokoliv.

Po setkání s tématem linkbuilding je obrovský zájem. Proto se bude konat jeho opakování a to dne 26. dubna v Praze 2. Zájemci mohou získat více informací v oficiální zprávě nebo na Srazy.info. Hlavním hostem bude Zdeněk Dvořák, který má s budováním zpětných odkazů dlouholeté zkušenosti.

Štítky:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru