Sešit ukládá rukou psané poznámky elektronicky

Tak tohle jsme přesně potřebovali! Spousta lidí si raději píše poznámky ručně a my jim rozumíme. Vyjadřovat se pomocí tužky a papíru je pro nás přirozené. Psaní na počítači je možná rychlejší, ale na papír se daleko lépe kreslí. Úplně nejlepší řešení je kombinovat to. A přesně to nový sešit od Moleskine umožňuje.

Napadlo vás, že by se poznámky psané ručně daly naskenovat? Ztráta času. Moleskine je se svým řešením daleko důmyslnější a hlavně efektivnější. Vytvořili doslova inteligentní psací soupravu (výrobek se jmenuje „Smart Writing Set“), která se skládá ze speciálního sešitu, aplikace a bluetooth pera. Potřebujete k tomu ještě smartphone nebo tablet pro nainstalování té aplikace.

moleskine

Jak to funguje?

Bluetooth perem můžete do sešitu čmárat, co vás jen napadne. Pokud máte bluetooth zapnuté i na mobilu, čmárání se automaticky synchronizuje s aplikací v telefonu. V peru je totiž zabudovaná malá kamera, která sleduje, co přesně jste napsali či nakreslili. Není potřeba mačkat žádná speciální tlačítka, vše funguje automaticky. Pero je jen nutné občas dobít a doplnit do něj inkoust.

moleskin-app

Do této aplikace se kresby ukládají.

Vylepšením je ikonka obálky v pravém horním rohu listů sešitu. Ta umožňuje jedním „kliknutím“ tužkou kresbu odeslat mailem.

moleskine-pen

A cena? Přímo v obchodě Moleskine 5954 Kč. Ta cenovka je tedy jedinou vadou…

Komentáře

Nahoru