Tisková zpráva: Server Pronajmy.cz hláší: Padl další rekord v návštěvnosti

Inzertní server Pronajmy.cz překonal v lednu a únoru 2013 výsledky z minulého roku o 260 a 300 % (zdroj Google Analytics). Počet návštěv serveru nečekaně rostl i přes zimní měsíce, a v tomto trendu chce server pokračovat v celém tomto roce.

„Od začátku věříme, že Pronajmy.cz mají potenciál stát se českou jedničkou realitního trhu inzerce pronájmů,“ říká majitel serveru Pavel Pálka. „Máme nejlepší doménu na českém trhu – www.pronajmy.cz – a hodláme toho využít. Od chvíle kdy jsme server koupili se snažíme poskytovat intuitivní, uživatelsky přívětivou službu s nejlepší cenou na trhu. Naše návštěvnost roste a ohlasy na náš server jsou pozitivní.“

O Pronajmy.cz

Server je od počátků zaměřený na inzerci pronájmů jak od realitních kanceláří a zprostředkovatelů, tak od přímých majitelů nemovitostí. A co víc, na serveru lze stále inzerovat i zadarmo.

„Nechceme stavět bariéry mezi realitními profesionály a majiteli nemovitostí. Trh potřebuje smír těchto dvou skupin a my se jej snažíme podporovat. Vždy budou lidé, co si inzerci zabezpečí sami, a stejně tak lidé, co budou chtít pomoc profesionálů. Ani jedni nejsou špatní a my dáváme prostor všem bez výjimky,“ dodává Pavel Pálka.

V současné době najdete na serveru Pronajmy.cz nabídku pronájmu od 1500 majitelů a 170 realitních kanceláří. Podle dostupných údajů se jedná o přibližně 20-30 % všech nemovitostí určených k pronájmu na českém trhu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru