Sérii Need for Speed letos čeká velkolepý restart

Slavná série závodních arkád Need for Speed se tento rok po několika slabších dílech dočká restartu. Před malou chvílí to prostřednictvím videa potvrdila společnost EA.

Nové Need for Speed vyjde pro Playstation 4, Xbox One a pochopitelně také pro PC. Electronic Arts hru vytvářejí ve spolupráci se studiem Ghost Games, které stálo i za zatím posledním dílem série – Need for Speed Rivals. Hra nabídne široké možnosti úprav automobilů, otevřený svět a propracovaný příběh. No, bez příběhu bychom si asi kvalitní závodní hru představit dokázali, ale budiž. Věřme, že v EA vědí, co dělají.

Porsche 911 - jeden z důvodů, proč sérii Need for Speed milujeme.

Porsche 911 – jeden z důvodů, proč sérii Need for Speed milujeme.

Vášeň pro rychlost

„Need for Speed je legendou na poli hraní a my se k němu díky tomuto restartu vracíme ve velkém stylu,“ řekl Marcus Nilsson, výrobní ředitel v Ghost Games.

„Vzali jsme dvacet let historie této značky a poté si vymezili rok, během kterého jsme pracovali na hře, na jaké jsme vždycky chtěli. Posloucháme naše fanoušky a snažíme se jejich nápady přetavit ve skutečnost, abychom doopravdy rozpoutali jejich vášeň pro auta a rychlost,“ dodává Nillson.

Need for Speed se letošním dílem vrátí na scénu po dvouleté přestávce, k níž přispěl zejména celkový neúspěch několika posledních dílů, které nebyly zrovna povedené. Celou dvacetiletou historii této slavné série si na Objevit.cz již brzy připomeneme ve speciálním článku.

Zdroje: VG247, Polygon

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru