Série knih Winx Club je již konečně v prodeji na Dumknihy.cz

Série knih Winx Club je již konečně v prodeji na Dumknihy.cz

Winx ClubV internetovém obchodě Dumknihy.cz jsou nyní k dostání knižní série pro děti – Winx Club, které pojednávají o skupince mladých a nerozlučných víl (víly se jmenují Bloom, Stella, Flora, Musa, Aisha a Tecna), které pomocí kouzel brání magický svět. Všechny mladé dívky s magickými schopnostmi studují na Alfei – škole pro víly. A protože je určen převážně pro děti, prožívají hlavní hrdinky, dá se říci, i zcela obyčejný teenagerovský život v magickém světě. Děj je prokládán souboji s hlavními zápornými postavy (Valtor, Lord Darkar, Tritannus atd.). Série Winx Club připomíná kultovní sérii Final Fantasy, kterou má  po celém světě oblíbily miliony fanoušků.

Knihy úspěšně navazují na oblíbený animovaný televizní seriál nesoucí stejný název. Jedná se o mix akčního fantasy, který je obohacen o komediální prvky. Winx Club ohromil dětské publikum natolik, že nakonec producenti vyprodukovali už 2 filmy, v televizi běžel také již dříve zmiňovaný seriál, který měl 5 sérií. Ve světě také proběhla řada akcí jako Winx On Ice, Winx Power Show, které rovněž zaznamenaly ohromný ohlas. I proto se popularita tohoto seriálu stále zvyšuje.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru