Dnes vyšlo 15 článků

SEO hosting: Geograficky rozmístěné servery s unikátními rozsahy IPv4 a IPv6

SEO hosting: Geograficky rozmístěné servery s unikátními rozsahy IPv4 a IPv6

Věnujete se optimalizaci SEO a hledáte vhodné metody pro zvýšení návštěvnosti? Určitě jste už zkoušeli různé praktiky SEO optimalizace, ale asi nevíte, že řešení, jak si ve vyhledávačích přilepšit, může být daleko více. Říká vám něco pojem „SEO hosting“? Že ne? Tak čtěte dál a objevte novou cestu ke zdokonalení svých výsledků…

Službu SEO hosting nabízí společnost TELE3 s.r.o. Ta patří mezi deset největších českých registrátorů domén a v oblasti internetových služeb působí už přes pět let. Společnost nabízí kromě registrace domén, zajímavých řešení pro domainery a hlasových služeb také webhostingové služby a mnoho dalšího.

SEO hosting je řešením pro všechny odborníky v oblasti optimalizace webových stránek pro vyhledávače. V Česku podobná služba takřka není známa a je založena na principu multihostingu s tím rozdílem, že si klient navíc může svoje webové stránky rozmístit na více serverů s různými IP adresami. Servery jsou geograficky rozmístěné po celé České republice, jsou například na několika místech v Praze, dále v Brně, Liberci, Ústí, Vsetíně a dalších. Rozmístění serverů se navíc stále rozrůstá, v současné době přibývá alespoň jeden nový server měsíčně.

Podívejte se, jak vypadá provoz v telehouse:

Podívat se můžete i na několik dalších ukázek z technologických prostor v jiných lokalitách, všechna videa naleznete zde.

Rozmístění serverů po celé ČR zajišťuje naprosto rozdílné IP adresy, což vyhledávače těší a obsahu dávají daleko větší důležitost! Služba se tedy přímo nabízí všem SEO mágům, byť společnost nenabízí SEO optimalizaci, ale jen technická řešení pro odborníky.

Servery jsou dostupné jak po běžné IPv4, tak také novým protokolem IPv6. Servery mají rovněž odlišné typy operačních systémů. Webové stránky si klient může spravovat pod jedním uživatelským účtem nabízejícím bezproblémové a rychlé ovládání všech důležitých položek.

Celá služba SEO hosting je zcela zdarma jako plugin k placenému multihostingu. Klient si může zvolit celkovou kapacitu FTP, počet emailových schránek a databází, může si také určit, na kterém ze serverů společnosti má jeho webová prezentace běžet. Podmínkou pro aktivaci je, že musí mít alespoň 20 domén zaregistrovaných u TELE3 a dobitý kredit.

Celý projekt je zaměřen především na podpůrné microsites, nepodporuje CMS. Servery také nejsou určeny pro cílově zátěžové projekty, v případě takové potřeby však TELE3 nabízí možnost vlastního dedikovaného serveru v dané lokalitě. Objednat jej lze jako jakoukoliv variantu z nabídky multihostingu a po splnění uvedených podmínek je službu možno aktivovat. Klient si následně bude moci nastavit server, na němž bude jeho webová prezentace uvedena do provozu.

Společnost se nebrání individuální domluvě, je možné dohodnout zvláštní parametry pro multihosting, například více databází, méně emailových schránek a podobně. Nenabízí však SEO služby, ale pouze technická řešení.

Pokud optimalizujete svoje webové stránky pro vyhledávače a chcete svému webu dodat ještě větší důležitost, máte právě nyní šanci. SEO hosting je tu pro vás, tak neváhejte a jděte do toho!

Komentáře

Nahoru