Dnes vyšlo 15 článků

Šéfkuchař Přemek Forejt jako kontrolor kvality v McDonald‘s

Šéfkuchař Přemek Forejt jako kontrolor kvality v McDonald‘s

Fastfoodový gigant McDonald’s započal spolupráci s šéfkuchařem Přemkem Forejtem. V rámci spolupráce, která má trvat 3 roky by měl zvýšit kvalitu surovin a prodávaných produktů. Zároveň by měl přispět k pozitivnějšímu vnímání fastfoodového řetězce ve společnosti.

„Pomyslná funkce ‚kontrolora kvality‘ bude zahrnovat i návštěvy u dodavatelů a testování kvality používaných surovin. Přemkovu cestu a nevšední zážitky napříč světem nejznámější sítě rychlého občerstvení mohou fanoušci sledovat především na sociálních sítích,“ oznámil McDonald’s.

Spolupráce nebyla plánovaná. Vyvolal ji Přemek Forejt sám, prostřednictvím označení MC na svém Instagramu. V Olomouci Přemek navštívil McDonald’s, kde se podivoval na hranolky, které už několik let nezměnily svoji chuť. Své udivení sdílel na sociálních sítích. McDonald’s na Přemka reagoval a posléze mu nabídl spolupráci. Ředitelka PR a komunikace pro Česko a Slovensko Jitka Pajurková, Přemkovi nabídla spolupráci. Proces výroby a přípravu surovin je třeba vysvětlit veřejnosti. První půl rok by se měl Přemek zaměřit na dodavatele a suroviny. První v pořadí jsou brambory, později suroviny na hamburgery.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru