Šéf nutí zaměstnance hrát Pokémon GO během pracovní doby

Fenoménem posledních dní je mobilní hra Pokémon GO s rozšířenou realitou. Spousta zaměstnavatelů odsuzuje tuto hru a hlídá své zaměstnance, aby nechytali digitální zvířátka během své pracovní doby. Nicméně zakladatel serveru The Next Web nutí své pracovníky, aby naopak hru Pokémon GO hráli i v práci. A důvod?

Boris Veldhuijzen van Zanten, CEO společnosti The Next Web, si v poslední době všiml toho, že tým je podezřele aktivní. Například nekuřáci chodili se svými kolegy ven „na cigaretu“. Ale byla to pouze záminka. Ve skutečnosti si chtěli zahrát Pokémon GO.

tnw-pokemon-go-1-796x531

Zaměstnanci musí hrát v pracovní době Pokémon GO. Zdroj: The Next Web

Je dlouhodobě prokázáno, že jsou zaměstnanci po pohybu svěží a více se zaměřují na svou práci. Pohyb zlepšuje produktivitu. A na co nutit své pracovníky, aby cvičili jógu, když jim můžete nabídnout zábavnější pohybovou aktivitu?! Lékařští experti dokonce zjistili, že pokud po obědě ujdete 100 kroků, zlepšíte celkově svou pohodu.

Screen-Shot-2016-07-15-at-9.31.06-AM-796x519

Šéf poslal svým zaměstnancům tento dopis. Zdroj: The Next Web

„Ahoj týme,

 

abyste zůstali všichni zdraví a měli dostatek pohybu, rozhodli jsme se, aby pro všechny zaměstnance The Next Web (stážisté a živnostníci jsou osvobození) bylo povinné hraní mobilní hry Pokémon GO minimálně 30 minut denně. Nejlépe hned po obědě, protože cvičení má zdravotní výhody.

 

(Pokud nejste ze zdravotních důvodů schopni hrát Pokémon GO, kontaktujte HR oddělení.)

 

Šťastný lov.“

Zaměstnanci serveru The Next Web musí po obědě hrát Pokémon GO, ať se jim to líbí nebo ne.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru