Dnes vyšlo 1 článků

Šedá lepená krabička skrývá nekonečno. Jak to v ní vypadá?

Ležatá osmička, Vesmír nebo lži ve vládě – to vše jsou projevy nekonečna, avšak dokážete si představit, jak takové nekonečno vypadá? Třeba v krabičce? Jednomu autorovi se to povedlo! Podařilo se mu nekonečno narvat do jedné krabice. Je pravdou, že použil trik zrcadlem, kteří tento zajímavý a dosti netradiční efekt tvoří…

Umíte si představit nekonečno? Pokud ano, jste buďto naprostý šílenec s dobrou představivostí nebo génius. Proč? Protože jedno takové nekonečno již nyní existuje. Nejenom že nás obklopuje nekonečný vesmír, ale někdo inteligentní, kdo se jmenuje Ron Brinkmann, vymyslel dosti zajímavou a úžasnou věc, která na první pohled vypadá jako ubohá a lepená papírová krabice. Opak je však pravdou, neboť zevnitř tato kouzelná věc obsahuje již několikrát zmiňované nekonečno. Jak vzniklo?

Odraz, který se odráží od odrazu…

Díky zrcadlům, respektive díky jejich odrazům, což dělá dojem nekončícího obrazu. Závěrem jenom dodám, že pro vytvoření následujících snímků autor potřeboval jenom foťák, svíčku a především bujnou fantazii, která mu zajisté neschází.

mirror_box_01

mirror_box_02

mirror_box_04

mirror_box_07

mirror_box_08

mirror_box_10

mirror_box_13

Zdroj: doba.sk

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru