Se sluchátky Pioneer můžete iPhone nabíjet i během poslouchání hudby

U modelu iPhone 7 společnost Apple odstranila klasický konektor pro sluchátka, přičemž lidé řešili problém, jak by mohli chytrý telefon nabíjet a zároveň poslouchat hudbu, když se do stejného konektoru dávají jak sluchátka, tak i nabíječka. Apple pro takové účely nabízí bezdrátová sluchátka, ale jsou příliš drahé. Nicméně značka Pioneer přišla s vlastním řešením, které umožňuje poslouchat hudbu a nabíjet baterii zároveň.

Sluchátka Pioneer Rayz Plus, se kterými můžete nabíjet a poslouchat hudbu současně, vyjdou na 149,95 dolarů. Vše funguje tak, že koncovku z nabíječky zapojíte do tenkého vestavěného konektoru sluchátek, což je velice elegantní řešení, jak dělat obě věci naráz.

rayz

Zdroj: YouTube

Sluchátka přináší také několik žádaných vlastností: adaptivní potlačení šumu a automatické přerušení vaší hudby, jakmile dáte sluchátka ven z uší. Potlačení šumu se také nazývá jako přizpůsobení sluchátek uchu a světu okolo vás. Toto potlačení je zajištěno využitím šesti mikrofonů na každé dvojici sluchátek. Ve sluchátkách Razy za 99,95 dolarů je k dispozici také tato funkce společně s módem HearThru.

Oba nové modely Pioneer jsou funkční a spojují poslouchání s nabíjením. Doprovodná iOS aplikace vám umožní doladit EQ a nastavit si takzvaná inteligentní tlačítka na dálkovém ovladači, kterým můžete ovládat hlasitost ve sluchátkách.

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru