Dnes vyšlo 15 článků

Se slovenskými Liberty Headphones se vám už nikdy nezamotá kabel

Se slovenskými Liberty Headphones se vám už nikdy nezamotá kabel

Co vás nejvíce štve na sluchátkách? Určitě to, že se vám neustále zamotává kabel. A to i tehdy, když máte ten plochý, který se údajně zamotávat nemá. Navíc jak se neustále ohýbá, po čase přestane fungovat, hraje vám jen jedno sluchátko a musíte si koupit nová.

A tohle všechno chce řešit slovenský startup, za kterým stojí dvojice Lukáš Gono a Filip Augustín. Peníze na svůj nápad aktuálně sbírají na Indiegogo a upřímně nevypadá to tam s nimi moc dobře. Nápad je to ale zajímavý. O co že vlastně jde?

Kabel se vám nezamotá, protože žádný kabel není

Sluchátka Liberty Headpohones by měla vyřešit hned několik problémů. Kromě toho, že se vám nezamotají, jsou taky perfektně skladná a nehrozí, že by vám nepasovaly do ucha. Mají totiž speciální tvar a jsou vyrobená ze speciálního materiálu.

Materiálem je speciální plast, který si pamatuje svůj původní tvar. Můžete je tedy jakkoliv ohnout a vždycky se dokážou vrátit do původního tvaru písmene C. V této formě dobře drží na hlavě. Jakmile je sundáte, můžete je stočit do spirály a dát si na ruku nebo na batoh. Je to něco jako ty reflexní náramky, na které si možná pamatujete z dětství.

liberty_1

liberty_2

Kromě toho Liberty potěší i svými parametry. Chlubí se citlivostí 115 dB, standardním rozsahem 20 Hz – 20 kHz, jasným a prostorovým zvukem. Obsahují baterii s kapacitou 1500 mAh, která vystačí asi na 16 hodin poslouchání hudby. Nabíjí se přes microUSB.

S mobilem komunikují přes Bluetooth 4.1, dosah mají až 15 metrů. Fungují ale pouze s Androidem. Tedy zatím. Integrace s iOS a Windows Phone je naplánovaná, pokud se bude dařit.

srovnani_liberty

Celá tahle vymoženost bude dostupná v několika barevných variantách. Základní edice vás přijde na 69 dolarů (necelé 2 000 korun), limitovaná řada na 89 dolarů.

standard

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru