Sdružení sexkoučů ČR

Sdružení sexkoučů ČR

Nezáleží na sexuální orientaci. Ani na pohlaví. Ani na věku. Ani na stavu. Ani na počtu. Ani na živočišném druhu. Buďte otevření. Jako dveře. Staňte se přáteli českých manažerů slasti. Zažijte orgasmus jako orangutan a naučíte se mluvit ňadry. Tak přesně těmito slovy vás láká Sdružení sexkoučů ČR. Chcete se přidat?

Pokud toužíte po cenných radách, školeních, informacích a tipech z oblasti sexu, rozhodně vám nesmí uniknout stránka Sdružení sexkoučů ČR. Ženy se dozví, jak zažít sex jako muž, muži se mohou zbavit komplexů z obřího penisu. Pakliže se o mužích říká, že myslí něčím jiným než mozkem, tady se i ženy naučí mozek k myšlení nepoužívat. Pokud jste čistě náhodou chirurg a vzrušují vás vaši pacienti na operačním sále, i vy zde najdete řešení. No a korunuje to CIA, která děkuje za poskytnuté intimní informace.

sdruzeniSexkoucuCR

Už tuhle stránku hledáte na Facebooku? Nepochybně by tam byla jistě známá a měla by široké spektrum fanoušků, ovšem musíme vás zklamat. Byla vytvořena pouze jako Fakebook na Čilichili. Takže zase nic.

Ale nezapomínejte se sdílet! A můžete rovnou hromadně. :-)

Komentáře

Nahoru