Scrote’n’Tote: Batoh, který vám dodá koule

Na crowdfundingovém portálu Indiegogo hledá podporu společnost World Wide Scrote, která se chystá vyrábět unikátní batoh Scrote’n’Tote. Na první pohled nic, co by stálo za povšimnutí. Nicméně, batoh svým vzhledem připomíná obří šourek.

V loňském roce napříč sociálními sítěmi virálně kolovala fotografie, na které byl vyobrazený muž s batohem připomínající obří šourek. Jednalo se o live show Tima a Erica. Od té doby se hrnuly žádosti o tento produkt, a proto nyní projekt hledá podporu pro výrobu velkého šourku (batohu).

kuymoqpzg6fy6mdsn691

Fotografie, která v loňském roce obletěla svět

Popis projektu

Cílem kampaně na Indiegogo je vyrobit stabilní, funkční, odolný, vysoce kvalitní a stylový batoh, který se bude prodávat lidem po celém světě. K financování projektu je nezbytné vybrat 33 000 dolarů (cca 825 000 Kč), které mají pokrýt náklady na výrobu textury kůže. Právě textura kůže představuje největší náklad. Další peníze budou čerpány na výzkum, zkoušení nových materiálů a různých metod připevnění kůže na batoh, výrobu různých prototypů a testy kvality.

jyl7fquvsq6hesdrwout

Chcete nosit takový batoh i vy?

Prototyp, který vidíte na obrázcích, ručně vyrobil umělec C. J. Goldman (pracoval také na maskách ve filmech Hobit, X-Man, Terminátor 3, Conan atd.). Batoh připomínající obří šourek je ale příliš těžký a výroba byla poměrně nákladná. Výroba vyšla na 1 000 dolarů, a proto je nezbytné hledat jinou cestu výroby.

dtiha27bzamc4ktabqbg

Staňte se mužem s pořádnými koulemi.

Cílem projektu je prodávat obří šourky za 120 dolarů (cca 3 000 Kč) plus doprava. Lidé, kteří darují alespoň 10 dolarů (cca 250 Kč) na projekt, si mohou tento batoh koupit za 69 dolarů (cca 1 700 Kč) plus poštovné. Tak co říkáte na batoh, který vám dodá koule? A to doslova!

Zdroj / Foto: Indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru