Tisková zpráva: Scratchilla: Aplikace pro všechny, kteří mají rádi škrabání na zádech

Scratchilla: Aplikace pro všechny, kteří mají rádi škrabání na zádech

Scratchilla: Aplikace pro všechny, kteří mají rádi škrabání na zádech

Tisková zpráva, 2. 11. 2015

www.scratchilla.com

BRNO: Znáte ten pocit blaženosti, který se vám šíří celým tělem, když vás někdo poškrábe na zádech či na hlavě? V takovém případě je Scratchilla, plánovaná mobilní aplikace pro iOS a Android, přesně pro vás.

Jejím prostřednictvím bude možné domluvit si za poplatek škrabkání na zádech či na hlavě. Takový je cíl crowdfundingové kampaně, která byla začátkem listopadu spuštěna na portálu Indiegogo. V současné chvíli je aplikace ve fázi vývoje a zdarma ke stažení bude v květnu 2016. Za projektem stojí David Spáčil, Barbora Jiříčková a Sára L. Nešporová, kteří se potkali při spolupráci na předchozím brněnském projektu Videoflot. Tým doplňuje programátor Lukáš Adámek a asistentka Martina Spáčilová.

Nápad na “škrabací appku” je starý několik let, ale k realizaci tým přistoupil teprve před několika měsíci. “Vycházíme z toho, že v dnešní době je běžné objednávat si služby online a vzhledem k tomu, že na celém světě existuje obrovská komunita lidí, kteří mají rádi škrabkání na zádech či na hlavě, řekli jsme si, že do toho půjdeme,” shoduje se trojice s odkazem na vědecké studie amerického profesora dermatologie Dr. Gila Yosipowitche. Ty prokázaly, že škrabání kůže stimuluje oblasti mozku spojené s pamětí a potěšením. Dochází k produkci hormonu štěstí serotoninu a zároveň jsou potlačovány oblasti spojené s pocitem bolesti.

 

Pro další informace kontaktujte:

havran@videoflot.com

www.scratchilla.com

+420 604 660 482

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru